Joga w męskim wydaniu - co zobaczymy na Instagramie?

Jogę najczęściej trenują kobiety. Ich subtelne ciała doskonale radzą sobie z wykonywaniem nawet bardzo skomplikowanych asan. Jak się jednak okazuje, wysportowani panowie na Instagramie wcale nie są rzadkością.

Instagram

@patrickbeach

Jest instruktorem jogi, który dzięki swojej aktywności na portalach społecznościowych zyskał bardzo dużą popularność. Prowadzi warsztaty na całym świecie.


Joga w wydaniu @patrickbeach to połączenie męskiej siły i elastyczności ciała. Ćwiczenia są dla niego rodzajem oczyszczenia umysłu i regeneracji ciała. Jogin na stałe mieszka w Seattle w stanie Washington.

@dade2shelby

Jego wyrzeźbione ciało budzi podziw wielu mężczyzn, a przy tym zachwyca zdecydowaną większość kobiet. Derrick Townsel to były zawodnik NFL. Obecnie jest trenerem personalnym, trenerem odnowy biologicznej oraz instruktorem jogi.


Derrick Townsel urodził się w 1988 roku w Miami (Floryda). Już w wczesnym dzieciństwie przejawiał zainteresowanie sportem. Wyróżniał się wytrwałością i odwagą. Nie straszne mu były intensywne treningi.

W 2012 roku zainspirowany zdjęciami joginów na Instagramie zaczął ćwiczyć jogę. Był samoukiem, który dzisiaj szkoli tysiące ludzi.

Gdy Derrick Townsel praktykuje jogę, zawsze słucha Boba Marley’a. Niektóre z jego zdjęć, zwłaszcza na których towarzyszy mu panterka, są fotograficznymi dziełami sztuki.

(@yogawithrocky)

Rocky Heron jest założycielem szkół Yoga with Rocky and YOGAMAZÉ Emissary. Podróżuje po świecie, by móc mówić o jodze i jej uczyć. Na stałe mieszka w Los Angeles.


Rocky Heron po raz pierwszy z jogą zetknął się, będąc nastolatkiem. Od tego czasu jest ona dla niego nie tylko formą treningu i szansą na utrzymanie równowagi emocjonalnej, ale też prawdziwą pasją, którą dzieli się z innymi.

@seanphelpslife

Sean swoją przygodę rozpoczął miesiąc przed 30. urodzinami. Od zawsze był bardzo aktywny fizyczne, ale to joga pozwoliła mu odnaleźć wewnętrzną harmonię.


@boysofyoga

Zespół kilkunastu mężczyzn, którzy starają się oczyścić jogę ze stereotypów. Pokazują, że joga może być męska, ale i subtelna zarazem, a mężczyzna wykonujący asany nie tylko czuje się swobodnie, ale też niezwykle męsko.

Joga stanowi dla niech pasję, kulturę, ale i styl życia. W czasie swoich występów mężczyźni wskazują, że joga jest dla każdego, a korzyści z niej płynące — nieograniczone. Otwarcie mówią o tym, że dzięki jodze człowiek staje się lepszy.


W czasie publicznych występów do uprawiania jogi motywują tysiące ludzi. Ameryka ich pokochała.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening fitness Izabel Goulart – najbardziej wysportowanej modelki świata Najlepsza godzina na trening? Kiedy trenować? Massy Arias: fitness receptą na depresję Nie możesz nabrać masy mięśniowej? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów Ten trening na pewno cię zmęczy! I spali mnóstwo kalorii Aerobiczna szóstka Weidera Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Co to jest burpees? Magnez a mięśnie Jak prawidłowo zrobić plank? Ćwiczenia na zgrabne pośladki Błędy, jakie najczęściej popełniamy podczas biegania Jak spalić więcej kalorii ćwicząc na bieżni? Cool down, czyli jak uspokoić organizm po treningu? 10 zalet jazdy na rowerze Najważniejsze zasady po bieganiu, o których musisz pamiętać Najczęstsze błędy po treningu 8 sposobów, by szybciej schudnąć jeżdżąc na rowerze Imbir najlepszy na ból mięśni Cardio killer - trening, dzięki któremu osiągniesz sylwetkę marzeń Produkty, dzięki którym wyrzeźbisz mięśnie HIIT – trening dla profesjonalnych sportowców Polki, których zdjęcia oglądają tysiące osób Trening w parze - zalety

Popularne w tym tygodniu:

Trening, który pozwoli spalać kalorie przez 24 godziny Jak pozbyć się oponki z brzucha? Trening Ewy Chodakowskiej Znasz Shauna T, autora "Insanity"? Teraz pokazuje ćwiczenie, które powinieneś wykonywać, gdy nie masz czasu na cały trening Chcesz mieć zgrabną pupę? Podejmij nasze wyzwanie! To ćwiczenie powinna codziennie wykonać każda kobieta. Wysmukli talię i poprawi życie seksualne Tych napojów nie pij po treningu Grube uda - jak się pozbyć z nich tkanki tłuszczowej, zasady żywienia Płaska pupa - ćwiczenia, dieta, postawa Trening na redukcję – zasady, plan treningowy CO ZJEŚĆ PRZED PORANNYM TRENINGIEM