Joga o poranku

Pochodzi z Indii. Ma ponad 5 tysięcy lat. Ćwiczą ją ludzie w każdym wieku i w każdym zakątku świata. Pozwala zdobyć wewnętrzny spokój i niesamowite ciało, ale zalet jogi jest o wiele więcej.

Joga jest fontanną młodości. Jesteś tak młody, jak elastyczny jest twój kręgosłup.

Bob Harper, trener personalny
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Obawy kobiet przed treningiem siłowym ECCO WALKATHON PO RAZ 10. W WARSZAWIE Dlaczego warto się rozciągać po treningu? Ćwiczenia na triceps w domu i w siłowni. Oto 4 najlepsze ćwiczenia, które rozbudują mięśnie Jak ćwiczyć jogę w domu? Sebastian Szmyt na ostatniej prostej przygotowań. Sylwetka 49-latka wzbudza zachwyt Idealna figura kobieca - jak ją osiągnąć? Dieta i trening, które warto stosować 4 zdania, które pracownicy siłowni chcieliby powiedzieć niektórym klientom Trampolina fitness w domu? Czy to dobry pomysł? Jak ćwiczyć? Ćwiczenia w domu dla dziewczyn Dlaczego motywacja jest ważna w sporcie? Jak mierzyć efekty treningów? Przegląd metod pomiarowych.

Popularne w tym tygodniu:

"Pączuś" vs. gwiazda fitness. Niesamowita zmiana pięknej Polki "Bo się zakochać można!". Internauci uwielbiają urodę polskiej fitnesski Anna Banks w zjawiskowej sukience. Fani od razu zwrócili uwagę na mięśnie "Jeśli moja ręka jest technicznie moją nogą". Sportowiec bez trzech kończyn zadziwia świat Marzy o karierze w ringu. 10-latek z Rosji trenuje jak zawodowiec Piękna gwiazda fitness długo pracowała na ten sukces. "Zaczynałam od zera" Jak on to robi? Wspaniały pokaz siły na wózku inwalidzkim Na taki efekt pracowała latami. Piękna fitnesska przeszła wielką przemianę Jak ćwiczyć w domu, aby osiągnąć wymarzone efekty? Krokomierz - czy warto w niego zainwestować? Jakie funkcje oferuje krokomierz? Tunel aerodynamiczny - co to jest i jak działa? Ile trwa i kosztuje lot w tunelu? Pływanie: delfin, czyli styl motylkowy. Technika i ćwiczenia