Joga o poranku

Pochodzi z Indii. Ma ponad 5 tysięcy lat. Ćwiczą ją ludzie w każdym wieku i w każdym zakątku świata. Pozwala zdobyć wewnętrzny spokój i niesamowite ciało, ale zalet jogi jest o wiele więcej.

Joga jest fontanną młodości. Jesteś tak młody, jak elastyczny jest twój kręgosłup.

Bob Harper, trener personalny
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak skompletować strój sportowy? Ćwiczenia na poprawę kondycji fizycznej - burpees, przysiady Błędy treningowe, które wywołują efekt plateau Ćwieczenia na mięśnie niskie brzucha Dwa oblicza aerobiku: high i low impact aerobic - co to? Jaką siłownię wybrać? Jak trenować podczas urlopu? Zobacz Amandę Bisk w akcji Style w pływaniu - 5 najpopularniejszych stylów pływackich. Czym się różnią? "Piękna i ma super ciało". Polka zachwyca Interwały mają mnóstwo zalet. Trening kardio ma ich trochę mniej. Wybierz trening dla siebie Cross training - zasady treningu uzupełniającego, ćwiczenia, efekty Na siłowni pojawiła się w czarnych legginsach. "Gwiazdeczka"

Popularne w tym tygodniu:

"Zobaczymy, zobaczymy". "Bestia" z Ukrainy straszy rywali 12-letnia dziewczynka dźwiga ciężary. Eksperci: "Dominatorka" "Genetyka". Przeszedł niesamowitą transformację Odpowiedział na wybory Santosa. Chce zastąpić w kadrze Krychowiaka Wyskoczyła na 20 minut na plażę. Pozowała w samym bikini Polska gwiazda odsłoniła brzuch. "Robię formę plażową" Patrzyli tylko na nią. Filmik z siłowni hitem internetu Trening w modnym stylu. Te sportowe ubrania i akcesoria będziesz chętnie nosić także poza siłownią! Wiek to tylko liczba. Duże ciężary niestraszne dla 72-latka Ależ przemiana! Potrzebowała zaledwie dwóch lat