Joga o poranku

Pochodzi z Indii. Ma ponad 5 tysięcy lat. Ćwiczą ją ludzie w każdym wieku i w każdym zakątku świata. Pozwala zdobyć wewnętrzny spokój i niesamowite ciało, ale zalet jogi jest o wiele więcej.

Joga jest fontanną młodości. Jesteś tak młody, jak elastyczny jest twój kręgosłup.

Bob Harper, trener personalny
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Wykroki z hantlami, ze sztangą, chodzone i w miejscu. Zobacz, czym się różnią! Usłyszała: nie nadajesz się do tego sportu. Niesamowite, co stało się później Trening na rzeźbę - efekty Rozgrzewka ważnym elementem treningu. Spróbuj tych ćwiczeń odcinka piersiowego Pięć najciekawszych opasek sportowych w przystępnej cenie "Mięśnie rosną jak grzyby po deszczu". Rosyjski "Cyborg" nie rzuca słów na wiatr 4 ćwiczenia na wakacyjny sześciopak Rest day na sportowo? Linn Lowes ma kilka porad dotyczących dnia odpoczynku Sposoby leczenia najczęstszych kontuzji Co to jest trening LISS? "Początkujący 5 serii, zaawansowani 8-10". Agnieszka Kot pokazała zestaw ćwiczeń Domowe napoje izotoniczne. Przepisy Anny Lewandowskiej

Popularne w tym tygodniu:

Jak działa mata do akupresury? Założyła szpilki i bikini. Posypały się komentarze 74-letni Schwarzenegger nie odpuszcza. Co za forma! Co za kaloryfer! Ukrainiec zaimponował internautom Odsłoniła brzuch i się zaczęło. Zdjęcie poróżniło internautów To nie jest fotomontaż! "Jej nogi są twarde jak skała" Polski trener robi furorę. "Dzik" Lil Masti pozuje w samym bikini. "Forma życia"