Joga o poranku

Pochodzi z Indii. Ma ponad 5 tysięcy lat. Ćwiczą ją ludzie w każdym wieku i w każdym zakątku świata. Pozwala zdobyć wewnętrzny spokój i niesamowite ciało, ale zalet jogi jest o wiele więcej.

Joga jest fontanną młodości. Jesteś tak młody, jak elastyczny jest twój kręgosłup.

Bob Harper, trener personalny
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening odchudzający w domu. Spalisz nadwyżkę kalorii i niepotrzebny tłuszczyk Tabata - szybki sposób na pozbycie się cellulitu. Tabata - trening Ćwiczysz mięśnie brzucha? Ten trening ABS da szybkie efekty Spalanie kalorii po świętach. Jak schudnąć po świętach? Światowa czołówka kulturystów na targach Go Active Show 2018! Kształtowanie kobiecej sylwetki. Popularna trenerka przekazała kilka rad "Jedyna królowa". Tylko popatrz na jej nogi "Tego to nawet Photoshop nie potrafi". Zobacz, co stało się z jego udem Chcesz mieć klatkę piersiową jak kulturysta? Spróbuj treningów z gumami oporowymi Nie sposób tego nie skomentować. Zobacz, jak zmieniła się sylwetka kulturysty Trudno o lepszą motywację. 53-latek pokazał umięśnione nogi Jak mierzyć efekty treningów? Przegląd metod pomiarowych.

Popularne w tym tygodniu:

Boli od samego patrzenia! Lawina komentarzy pod filmem "Jedna z lepszych decyzji w życiu". Zdradziła, co zrobiła 6 lat temu "Kiedy szukasz urozmaicenia w związku". Film polskiej pary hitem Nie mogą uwierzyć w ten widok. "Zbieram szczękę" "Godzina tortur". Kardashianka tak jeszcze nie wyglądała