Euro 2016: oglądasz, grasz, jesz? Pamiętasz o kaloriach?

Emocje podczas oglądania meczu są ogromne. Jeśli futbolowe widowisko jest bardzo ciekawe, możemy w czasie kibicowania stracić nawet 1300 kcal! Sama gra w piłkę z kolei przyczynić się może do poprawy wydolności organizmu i lepszego samopoczucia. Godzinne bieganie z piłką pozwoli spalić nawet 600 kcal. I na tym kończymy pozytywne wiadomości, bo dalej jest tylko gorzej: typowy zestaw kibica to prawdziwa bomba kalorii i spora dawka niezdrowego tłuszczu.

Kaloryczność przekąsek

Kaloryczność przekąsek (123RF)

Co chrupać na diecie?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Sposób na pośladki z mini band. Wystarczy prosty trening Przybyła, zobaczyła, zwyciężyła. Tak Polka pożegnała się z Maltą Wybierz najlepszą siłownię Chcesz mieć klatkę piersiową jak kulturysta? Spróbuj treningów z gumami oporowymi Moc interwałów Brytyjski sportowiec zachwyca sylwetką. Tak chciałby wyglądać każdy kulturysta Jak zrobić taping na kolano? Zmysłowe zdjęcie Polki na plaży! Aż trudno oderwać wzrok Ponad 50 cm. "Gigant" pokazał potężne bicepsy Ważny apel potężnego kulturysty. "Bądź rozsądny" Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud - z obciążeniem i bez obciążenia Ćwiczenia siłowe w domu? Wszystkie sprzęty masz pod rękąMATERIAŁ PROMOCYJNY

Popularne w tym tygodniu:

"100 proc. skuteczności". Pokazała sposób na "polubienie" brzuszków Wiek to tylko liczba. 56-latek i taka forma Pokazała swoje nogi i się zaczęło. "Wyglądasz jak rakieta" "Najlepsza wersja siebie". Polak chce podbić scenę w Nowym Jorku Pochwaliła się kratą na brzuchu. "Miało być tylko na miesiąc" "Wiem, jak to jest". Zdradziła, ile kiedyś ważyła "Perfekcja". Bestia z Ukrainy nie przestaje zadziwiać Tak zmieniło się jej ciało przez 9 lat. "Czuję się bardzo kobieco"