Euro 2016: oglądasz, grasz, jesz? Pamiętasz o kaloriach?

Emocje podczas oglądania meczu są ogromne. Jeśli futbolowe widowisko jest bardzo ciekawe, możemy w czasie kibicowania stracić nawet 1300 kcal! Sama gra w piłkę z kolei przyczynić się może do poprawy wydolności organizmu i lepszego samopoczucia. Godzinne bieganie z piłką pozwoli spalić nawet 600 kcal. I na tym kończymy pozytywne wiadomości, bo dalej jest tylko gorzej: typowy zestaw kibica to prawdziwa bomba kalorii i spora dawka niezdrowego tłuszczu.

Kaloryczność przekąsek

Kaloryczność przekąsek (123RF)

Co chrupać na diecie?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening piramidalny - zalety Zdobądź długowieczność! Jak żyć długie lata w zdrowiu i pełnej sprawności? Instruktorka fitness chwali się sylwetką po ciąży. Wygląd jej brzucha zaskakuje Trening fat burning - efektywne ćwiczenia aerobowe nieobciążające stawów Jak powinien wyglądać dzień odpoczynku sportowca? Pracowała na taki efekt dwa lata! Polska trenerka mówi o szpagacie "Łogień", "Forma pierwsza klasa". Brzuch polskiej gwiazdy fitness robi wrażenie Już jest medalistką MŚ, ale chce więcej. Śliczna fitnesska aż nie może spać ze stresu Jazda na rolkach – oto 5 najczęściej popełnianych błędów Szczupłe uda? Możesz je mieć! Wielki sukces polskiej fitnesski. Marta Dudzińska nie miała sobie równych Czy były zawodnik może być trenerem personalnym? Czy to w ogóle ma sens?

Popularne w tym tygodniu:

"Łapa robi wrażenie"! Weteran kulturystyki pokazał moc Trudno o lepszą motywację. 53-latek pokazał umięśnione nogi Piękna trenerka miała groźny wypadek! Pokazała obrażenia Tak wygląda relaks seksownej polskiej fitnesski. Fani oszaleli z zachwytu! "Będzie forma dowalona jak pierogi na wigilię". Wystarczyło, że polski kulturysta opublikował zdjęcie Usłyszała: nie nadajesz się do tego sportu. Niesamowite, co stało się później Boli od samego patrzenia. "Predator" zaprezentował monstrualne uda Trening z "Hardkorowym Koksem" wart fortunę! Znamy cenę Jako 13-latek stracił rękę. Teraz podnosi olbrzymie ciężary Ciążowy brzuszek? Żaden problem! Justyna Kowalczyk wciąż trenuje Piękna fitnesska na wakacjach. Zdjęcie z plaży rozpaliło zmysły "Bomba". Zawody we wrześniu, a ona już ma niesamowitą sylwetkę