Euro 2016: oglądasz, grasz, jesz? Pamiętasz o kaloriach?

Emocje podczas oglądania meczu są ogromne. Jeśli futbolowe widowisko jest bardzo ciekawe, możemy w czasie kibicowania stracić nawet 1300 kcal! Sama gra w piłkę z kolei przyczynić się może do poprawy wydolności organizmu i lepszego samopoczucia. Godzinne bieganie z piłką pozwoli spalić nawet 600 kcal. I na tym kończymy pozytywne wiadomości, bo dalej jest tylko gorzej: typowy zestaw kibica to prawdziwa bomba kalorii i spora dawka niezdrowego tłuszczu.

Kaloryczność przekąsek

Kaloryczność przekąsek (123RF)

Co chrupać na diecie?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Prawdziwe monstrum! Kulturysta w życiowej formie "Gdzie tracisz kontrolę?". Internauci zaskoczeni wpisem kulturysty Trening plyometryczny. Ćwiczenia plyometryczne, plyometria - co to? Bigoreksja: do czego może prowadzić sportowa obsesja? Trening piramidalny - zalety Spalanie kalorii. Jak efektywnie spalać kalorie, nie ćwicząc na siłowni? Na czym polega callanetics? Co robić w przypadku stłuczenia mózgu? Nie możesz nabrać masy mięśniowej? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów Ćwiczenia sposobem na długie życie #fitmama - nowy trend na Instagramie Trampolina fitness w domu? Czy to dobry pomysł? Jak ćwiczyć?

Popularne w tym tygodniu:

"Miażdży system". Polka zachwyca figurą To nie fotomontaż! Ma "podwójny biceps" 9 ćwiczeń na super wyrzeźbiony brzuch "Przygniotła" go maszyna! Pokazał nagranie Jak się ubrać na siłownię? Wybieramy ubrania fitness! Boks birmański - czym jest i jakie są jego zasady? "Jaram się". Partnerka Milika pokazała się po treningu "Co tu się odwala". Fani oniemieli, gdy zobaczyli jej brzuch Jakie hormony wydziela nasz organizm podczas treningu?