Euro 2016: oglądasz, grasz, jesz? Pamiętasz o kaloriach?

Emocje podczas oglądania meczu są ogromne. Jeśli futbolowe widowisko jest bardzo ciekawe, możemy w czasie kibicowania stracić nawet 1300 kcal! Sama gra w piłkę z kolei przyczynić się może do poprawy wydolności organizmu i lepszego samopoczucia. Godzinne bieganie z piłką pozwoli spalić nawet 600 kcal. I na tym kończymy pozytywne wiadomości, bo dalej jest tylko gorzej: typowy zestaw kibica to prawdziwa bomba kalorii i spora dawka niezdrowego tłuszczu.

Kaloryczność przekąsek

Kaloryczność przekąsek (123RF)

Co chrupać na diecie?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

"Siła jest kobietą". Adrianna Kaczmarek pisze się na zawody w kosmosie Mordercze wyzwanie ABS. Sprawdź, czy zrobisz 500 powtórzeń! Jak trenować siłę w domu? Tanya Poppett przekonuje, że to łatwe Praca biurowa może cię zabić! Jak zapobiegać negatywnym konsekwencjom siedzącego trybu życia? Co za mięśnie! Polski kulturysta startuje za kilka miesięcy, a już zachwyca [Warszawa] Przyjdź i sprawdź bezpłatnie czym jest trening funkcjonalny. Michelle Lewin - gwiazda branży fitness i mediów społecznościowych Interwały - co to jest, zasady stosowania, efekty Jak zachęcić ludzi do uprawiania sportu i poprawienia własnej sylwetki, co nas motywuje? Skurcze Odsłoniła jedną część ciała. Fani oszaleli na punkcie polskiej gwiazdy! Na siłowni pojawiła się w czarnych legginsach. "Gwiazdeczka"

Popularne w tym tygodniu:

Zrobiła zdjęcie w lustrze. "Sylwetka marzenie" "Szok". Fani zachwyceni tym, co zrobił ze swoim ciałem Rozebrała się w szatni. Internauci piszą tylko o jednym