4 ćwiczenia na wakacyjny sześciopak

Dużo ćwiczysz, ale sześciopak na brzuchu znasz jedynie z opowieści i zdjęć? Pora to zmienić! Do codziennych treningów dołóż jeszcze kilka serii ćwiczeń z filmiku i cierpliwie czekaj na efekty.

Przygotowałam dla ciebie 4 ćwiczenia, podczas których potrzebne będą jedynie mata (lub ręcznik) i hantle (lub butelka z wodą).

Spełnij marzenie o płaskim brzuchu

Wszystkie ćwiczenia wykonaj przynajmniej po 15–20 razy w minimum 3 seriach.

  • skłon tułowia z uniesieniem hantli w górę,
  • skłon tułowia z jednoczesnym uniesieniem nogi i przeniesieniem ramion w kierunku stopy,
  • scyzoryk z przytrzymaniem hantli przed klatką piersiową,
  • skręty tułowia w prawo (lewo) z wyprostem nogi lewej (prawej).

Trening brzucha


Autorka tekstu: Izabela Tyszka
Źródło: potrafiszschudnac.pl

Źródło: https://potrafiszschudnac.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Oddech - najważniejszy wzorzec ruchowy? Kalistenika. Jak zacząć ćwiczyć? Plan treningowy, ćwiczenia Ćwiczenia na biodra Przysiad Bułgarski - warianty, technika, uwagi Ćwiczenia na mięśnie brzucha - jak ćwiczyć, by widzieć efekty? Jaki ojciec, taki syn. Zdjęcie kulturystów hitem sieci "Wygląda, jakby miał brzuch z granitu". Boli od samego patrzenia! Trening TBC - co to jest? Jakie efekty dają ćwiczenia Total Body Conditioning Dużo potu, ale efekt piorunujący. Trening z gigantyczną liną robi wrażenie Trening ramion i pleców. Młoda fitnesska pokazuje, jak ćwiczyć w domu Najlepszy trening na kaca Przerwa w treningu i ćwiczeniach - co się dzieje z mięśniami, gdy przestajemy ćwiczyć?

Popularne w tym tygodniu:

Pokazał formę przed zawodami. "Człowieku, jak ty wyglądasz?" "Torpeda". Dwa tygodnie przed startem w USA wygląda świetnie Zrobiła "selfie" w lustrze. Sama się zachwyciła tym widokiem Zaczęło się od zwykłej grypy. Potem stracił czucie w nogach "100 proc. skuteczności". Pokazała sposób na "polubienie" brzuszków Wiek to tylko liczba. 56-latek i taka forma Pokazała swoje nogi i się zaczęło. "Wyglądasz jak rakieta" "Najlepsza wersja siebie". Polak chce podbić scenę w Nowym Jorku Pochwaliła się kratą na brzuchu. "Miało być tylko na miesiąc"