Ćwiczenia, które wykonasz podczas oglądania telewizji

Ćwiczenia, które można wykonać przed ekranem telewizora, to m.in. pompki (z rękoma opartymi o kanapę), spięcia brzucha i przysiady. Trening sprawi, że czas spędzony na oglądaniu telewizji będzie nie tylko przyjemny, ale i pożyteczny.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Ćwiczenia na biodra Materac sprężynowy - czym się charakteryzuje dobry materac ze sprężynami? Pompki. Zobacz, jak prawidłowo je wykonywać Chondromalacja rzepki - jak rozpoznać, jak leczyć, jaki sport uprawiać? 3 pozycje jogi na bolące plecy PiYo - efekty treningu Chalene Johnson Ćwiczenia na spalanie tłuszczu z ramion. Otłuszczone ramiona odejdą w zapomnienie "Puchniesz w oczach". Urocza polska fitnesska mówi o najcięższym etapie budowania formy Eustres i dystres, czyli dobro i zło? Jak działają hormony stresu? Aqua aerobik dla kobiet w ciąży Ćwiczenia na kaloryfer, czyli droga do idealnie wyrzeźbionych mięśni brzucha Gwiazdor Fame MMA zdjął koszulkę. "Ty wariacie"

Popularne w tym tygodniu:

Zrobiła zdjęcie w lustrze. "Sylwetka marzenie" Odsłoniła brzuch na plaży. Zdjęcie poróżniło internautów "Blisko perfekcji!". Tak wygląda nowy Hulk "Papierowa talia". Lawina komentarzy pod zdjęciem