10 ćwiczeń z krzesłem

Drewniane krzesło to idealny sprzęt do ćwiczeń w domu i w biurze, dzięki któremu miejsca te stają się indywidualną siłownią. Trening z tym meblem uaktywnia wszystkie partie ciała. Pompki, dipy, wykroki, plank to tylko niektóre ćwiczenia, które można wykonać, wykorzystując krzesło.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Imbir najlepszy na ból mięśni Ćwiczenia sposobem na długie życie Stłuczenie mięśnia – objawy, pierwsza pomoc, leczenie Stagnacja treningowa – jak radzić sobie z brakiem efektów Błędy w odchudzaniu. 5 najczęstszych błędów podczas odchudzania Kiedy wymienić sportową garderobę? HIIT – trening dla profesjonalnych sportowców Jak zacząć biegać? Poradnik dla początkujących Przez ćwiczenia wpadła w anemię. “Przestańcie porównywać się z innymi i zacznijcie kochać ciało, które macie” Pierwsza pomoc w przypadku stłuczeń, skręceń lub innych urazów Ból mięśni – skąd się bierze? Orangetheory Fitness – efektywność poprzez intensywność

Popularne w tym tygodniu:

Ćwiczenia na uda - odchudzające i na cellulit. 5 najlepszych ćwiczeń na uda Otwarcie siłowni. Znamy datę i zasady obowiązujące trenerów i klientów. Ile to będzie kosztowało branżę fitness? "Nadchodzę!". Magdalena Kalinowska stęskniła się za siłownią Liczy się siła samodyscypliny. Mistrzyni świata motywuje do treningu Zdrowe stopy. Jak dbać i ćwiczyć stopy? Zdrowy kręgosłup. Jak zadbać układ ruchu i kręgosłup w czasie i po pandemii? Rower elektryczny - kit czy hit? Wady i zalety roweru elektrycznego Ćwiczenia na biceps szybko go rozbudują. Jak robić ćwiczenia na biceps? Ćwiczenia na boczki - odchudzą i pomogą wyrzeźbić mięśnie. Jak ćwiczyć boczki? Jazda na rowerze. Korzyści dla zdrowia i sylwetki Dramatyczny apel 59-letniej gwiazdy fitness. Bez ćwiczeń cierpi psychika Ćwiczysz codziennie? Alicja Janowicz: Totalny błąd!