10 ćwiczeń z krzesłem

Drewniane krzesło to idealny sprzęt do ćwiczeń w domu i w biurze, dzięki któremu miejsca te stają się indywidualną siłownią. Trening z tym meblem uaktywnia wszystkie partie ciała. Pompki, dipy, wykroki, plank to tylko niektóre ćwiczenia, które można wykonać, wykorzystując krzesło.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening na płaski brzuch ABS - na czym polega i na jakie efekty możemy liczyć? "ZDROWY KRĘGOSŁUP"- nowa moda fitness czy efekt realnych problemów? Trening push-pull - specyfika, typy ćwiczeń, zalety Trening w czasie upałów? Uważaj! Brakuje motywacji do treningu? Zaufaj Jen Selter Wyższa szkoła jazdy. Wymagający trening na drążku fitnesski z Dominikany Pompki na stepperze Mezomorfik - kim jest i czym się wyróżnia? Dlaczego mezomorfik często zostaje zawodowym sportowcem? Doskonałe ćwiczenie na wzmocnienie brzucha Ćwiczenia na poprawę kondycji fizycznej - burpees, przysiady Jak wzmocnić ręce - ćwiczenia na mięśnie ramion, ćwiczenia na wzmocnienie rąk Trening? Nie tylko na siłowni!

Popularne w tym tygodniu:

"Podnoszenie ciężarów czyni cię męskim?". Polska fitnesska wygląda jak milion dolarów Obwód uda 75 cm. "Rosyjska amazonka" poraża muskulaturą "Twoje nogi mają dodatkowe mięśnie". Monstrualne uda kulturysty robią furorę Trener gwiazd sam zachwyca formą. Te mięśnie robią ogromne wrażenie Takiego ciężaru nikt wcześniej nie wycisnął! Pobił absolutny rekord świata Koszulki na siłownię - jakie wybierać? "Puchniesz w oczach". Urocza polska fitnesska mówi o najcięższym etapie budowania formy Polska trenerka inspiruje do ćwiczeń. "Każda z nas jest piękna i wyjątkowa" Trening fat burning - efektywne ćwiczenia aerobowe nieobciążające stawów Przepis na wysmuklenie ramion - ćwiczenia na triceps w domu Jak trenować bicepsy i tricepsy? Polski kulturysta zdradził skuteczną metodę Body pump - na czym polega ten trening? Ćwiczenia, efekty i zalety