10 ćwiczeń z krzesłem

Drewniane krzesło to idealny sprzęt do ćwiczeń w domu i w biurze, dzięki któremu miejsca te stają się indywidualną siłownią. Trening z tym meblem uaktywnia wszystkie partie ciała. Pompki, dipy, wykroki, plank to tylko niektóre ćwiczenia, które można wykonać, wykorzystując krzesło.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Żelazne zasady treningu - tego musisz się trzymać! Co jeść po ćwiczeniach? 4 białkowe posiłki potreningowe Trening na rzeźbę - efekty Kobiece bieganie - idealny sposób połączenia przyjemnego z pożytecznym Jak spalić więcej kalorii ćwicząc na bieżni? Jakie koordynacyjne zdolności motoryczne poprawiamy, uprawiając piłkę nożną? Arginina dla sportowców. Naturalne źródła, efekty stosowania i skutki uboczne Tomasz Choiński – prawa ręka Ewy Chodakowskiej Dobierz najlepsze spodnie do rodzaju ćwiczeń Ćwiczenia dla kobiet po 40. roku życia Jak ćwiczyć w domu, by mieć boskie ciało? Massy Arias: fitness receptą na depresję

Popularne w tym tygodniu:

Jak się ubrać na siłownię? Przegląd wygodnych dresów męskich Legginsy a rodzaj sportu - jak dopasować model do typu aktywności fizycznej?