Zdradzamy, jak dba o linię Edyta Górniak

Ma 44 lata i prowadzi niezwykle aktywny tryb życia. Edyta Górniak zachwyca nie tylko głosem, ale również nieskazitelnym wyglądem. Co robi, żeby zawsze świetnie się prezentować?

Akpa

Koncerty, nagrania i praca na planie telewizyjnego show pochłaniają większość czasu gwiazdy. Jak w natłoku zajęć znaleźć czas na treningi i przestrzeganie diety? Gwiazda zdradza, że wcale nie potrzeba dużo czasu. Wystarczy poświęcić 30 minut dziennie na aktywność fizyczną, aby poczuć się lepiej i spalić kalorie.

Jej ulubionym ćwiczeniem jest taniec – energiczny ruch w rytm muzyki to sposób na piękną sylwetkę i dobre samopoczucie. W pół godziny można spalić nawet 200 kalorii. Wokalistka chętnie spędza też wolny czas na spacerach albo na basenie. Pływanie wysmukla ciało, wzmacnia mięśnie i pozwala się zrelaksować.

JOGA OD A DO Z


Prawdziwą miłością Edyty Górniak jest joga. Artystka często wyjeżdża do Tajlandii, gdzie zaszywa się w buddyjskim klasztorze, aby medytować i ćwiczyć. Joga nie tylko łagodzi stres, uspokaja i pozwala odzyskać wewnętrzną równowagę. To trening, który wzmacnia i rozluźnia mięśnie, a także poprawia krążenie.

Podczas pobytu w Tajlandii wokalistka stosowała restrykcyjną dietę – jadła tylko dwa posiłki w ciągu dnia. Obecnie nie stosuje już tak drakońskich ograniczeń, ale od jakiegoś czasu jest weganką. Całkowicie zrezygnowała z produktów pochodzenia zwierzęcego. Posiłki w diecie wegańskiej składają się głównie ze świeżych owoców i warzyw oraz orzechów, nasion, pestek i roślin strączkowych.

Diety gwiazd


Fani gwiazdy mogą sprawdzić, jak wygląda jej jadłospis. Edyta Górniak często pokazuje na Instagramie zdjęcia dań. Dzień zaczyna od zdrowego śniadania, np. owsianki albo sałatki z kiełków, sera feta i arbuza. Artystka podkreśla, że podstawą powinno być picie odpowiedniej ilości wody. Nie rozstaje się z butelką wody mineralnej – zawsze wybiera niegazowaną, ponieważ bąbelki pobudzają produkcję soków żołądkowych i sprawiają, że staje się głodna.

Płaski brzuch, zgrabna pupa i smukłe nogi to zasługa zdrowego stylu życia. Artystka nie ukrywa, że w trosce o wygląd zrezygnowała ze słodyczy. Odmawia sobie nawet ulubionej chałwy, którą często dostaje od fanów po koncertach.

Dbanie o idealną sylwetkę wymaga poświęceń, jednak Edyta Górniak twierdzi, że najważniejszy jest optymizm. Pozytywne nastawienie i wewnętrzna harmonia są równie ważne, co wygląd zewnętrzny, a to właśnie ćwiczenia i joga pozwalają jej zachować spokój ducha.

Podziel się:

Także w kategorii Gwiazdy:

Kasia Cichopek wie, jak szybko odzyskać figurę sprzed ciąży Beyonce została weganką!

Popularne w tym tygodniu:

Legenda światowej kulturystyki - Dorian Yates gościem Go Active Show 2018