Jak o figurę dba Miss Polski?

Magdalena Bieńkowska, która 6 grudnia 2015 roku zdobyła koronę Miss Polski, dużą uwagę przywiązuje do tego co i jak je. Zobacz co zrobić, by mieć taką figurę.

Materiały prasowe

Dieta nie polega na jedzeniu sałaty i popijaniu joghurtem naturalnym, jak myśli wiele osób. Jeżeli chcesz mieć piękną sylwetkę i dobrze się przy tym czuć, musisz jeść mniej, a często i systematycznie. Twoje posiłki powinny zawierać wszystkie niezbędne elementy: białko, węglowodany, witaminy i minerały — radzi Miss Polski.

Magdalena Bieńkowska codziennie je 5 posiłków, pije dużo wody i ćwiczy minimum 3 razy w tygodniu, zarówno pod okiem trenera personalnego, jak i sama. Jej słabością są słodycze, w związku z czym, raz w tygodniu pozwala sobie na zjedzenie czegoś co najbardziej lubi bez względu na kaloryczność.

Aby wytrwać w swoich postanowieniach uważam, że potrzebujemy pozwolić sobie od czasu do czasu na drobne przyjemności. Według mnie to zdrowe podejście. Ale ważne jest to, by wyznaczyć sobie cel i wytrwale do niego dążyć.

Magdalena Bieńkowska

Dla Najpiękniejszej Polki cel to wyjazd na międzynarodowy konkurs piękności w drugiej połowie 2016 roku. Swoje przygotowania zaczęła od wizyt u dietetyka i trenera, podczas, których został ustalony plan metamorfozy sylwetki. Ze względu na dużą ilość obowiązków, a małą ilość czasu wolnego, postawiła na catering dietetyczny i siłownię, która czynna jest 24 godziny na dobę.

Od dwóch miesięcy systematycznie realizuje założenia, choć jak sama przyznaje nie jest jej łatwo. Według Miss Polski nie ma cudownej metody, by mieć dużo energii i wymarzoną figurę musisz po prostu jeść zdrowo, ćwiczyć, a przy tym wszystkim być gotowym na poświęcenia np. wstawać godzinę wcześniej i zrezygnować z codziennego podjadania.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Dieta wegańska a trening - jak zbilansować posiłki? Napar na odchudzanie - oto 10 najlepszych naparów na odchudzanie Choroby, które mogą utrudniać odchudzanie. Znasz je? Psychodietetyk Mikołaj Choroszyński: “99 proc. społeczeństwa może, a nawet powinno stosować zasady diety MIND” Trzy etapy do zredukowania masy ciała. Zasady diety Konrada Gacy Zalety jajek Dynia na odchudzanie - wartości odżywcze dyni Czy alergia może mieć wpływ na odchudzanie? Dieta norweska - efekt w 14 dni. Przepisy i jadłospis Śpij dla zdrowia Dieta wątrobowa - dla kogo przeznaczona i co można jeść? Jadłospis i przepisy Zdrowe gorące napoje na zimę, które nie mają wpływu na wagę

Popularne w tym tygodniu:

Najlepsza woda mineralna 2023 - TOP 4 wody w Polsce