Gdzie możemy znaleźć białko?

Białko to jeden z najważniejszych składników budujących nasz organizm. Dlatego w codziennym jadłospisie powinna znaleźć się odpowiednia porcja protein. Białko możemy pozyskiwać z produktów mięsnych i roślinnych. Sprawdźcie, gdzie znajduje się go najwięcej.

Zdrowe i lekkie przepisy


Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Jak sprawić, by trening i dieta stały się częścią naszego życia? Przyjemną częścią? 10 źródeł węglowodanów, o których warto wiedzieć ODCINEK 5: W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety – Podróż smakowa z rybką i barem sieciowym w tle Wzmacniamy odporność zimą - czyli jak z posiłków czerpać zdrowie? Wege burger z kotletem z buraków Dlaczego nie jesz beta-karotenu? Ważny składnik dla naszego zdrowia! Cała prawda o ujemnych kaloriach Jak działa aloes? Pieczone sajgonki wegetariańskie Jęczmień - superziarno dla sportowców Domowe lody. Przepisy Ewy Chodakowskiej Ciasteczka „nawinie”

Popularne w tym tygodniu:

Ile owoców dziennie? Czy można je zjadać w dowolnych ilościach? Cholesterol. Co jeść przy wysokim poziomie cholesterolu? Dieta na obniżenie cholesterolu