Gdzie możemy znaleźć białko?

Białko to jeden z najważniejszych składników budujących nasz organizm. Dlatego w codziennym jadłospisie powinna znaleźć się odpowiednia porcja protein. Białko możemy pozyskiwać z produktów mięsnych i roślinnych. Sprawdźcie, gdzie znajduje się go najwięcej.

Zdrowe i lekkie przepisy


Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Woda z kaktusa - doskonały izotonik, który warto pić kiedy ćwiczysz Wege burger z kotletem z buraków Domowy MUS kokosowy Stadiony sportowe z przekąsek kibiców Prozdrowotny snack-food z karpia dla sportowców Omlet na słodko z brzoskwiniami i orzechami Skutki picia coli - jaki jest wpływ coli na organizm? Co to jest granola? Czy granola jest zdrowa? Zdania są podzielone Liczenie kalorii w diecie, czyli błąd nowicjusza Podjadając w nocy, tyjesz podwójnie! Witamina B3, czyli niacyna - właściwości, występowanie, niedobór Stres

Popularne w tym tygodniu:

Jak przygotować stek z tuńczyka? Mleko w diecie - czy naprawdę jest się czego bać? Dla kogo kasza bulgur? Właściwości i wartości odżywcze Kiedy warto suplementować tran? Jakie są jego właściwości? Witaminy rozpuszczalne w wodzie i tłuszczach Kolagen i jego właściwości. Jak suplementować?