Półgodzinny intensywny trening, który nie obciąża stawów

Ten 30-minutowy trening o wysokiej intensywności nie ma negatywnego wpływu na stawy. To dowód na to, że można rozbudowywać mięśnie i spalać kalorie bez podskoków, które obciążają stawy skokowe, kolana, biodra, dolną część pleców. Autorami programu są: Justin Norris i Taylor Gainor (pomysłodawcy LIT - treningu, który koncentruje się na zapobieganiu urazom, a jednocześnie jest wymagający pod względem fizycznym).

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jaką aktywność wybrać? Train hard, be happy & żryj zdrowo - przygotuj się do lata z Anią i Olgą Serce – budowa, choroby, objawy Skalpel. Zasady treningu Ewy Chodakowskiej Izotonik, hipertonik, hipotonik. Różnice pomiędzy napojami dla sportowców Jak zacząć ćwiczyć i jeść zdrowo? Dobierz najlepsze spodnie do rodzaju ćwiczeń Woda kokosowa - naturalny izotonik Ten trening da ci w kość. Amanda Bisk pokazała zestaw ćwiczeń na całe ciało Jaki trening wybrać, by spalić jak najwięcej kalorii Ćwiczenia na uda z Mel B – trening, ćwiczenia, efekty Co za koordynacja polskiego maratończyka. Potrafisz tak zrobić?

Popularne w tym tygodniu:

"Pączuś" vs. gwiazda fitness. Niesamowita zmiana pięknej Polki Co za pompa! To najlepsza klata współczesnej kulturystyki? Street workout - co to jest i jakich potrzeba akcesoriów, żeby ćwiczyć? Efekty podciągania podchwytem i nachwytem. Typy podciągania na drążku dla początkujących "Bo się zakochać można!". Internauci uwielbiają urodę polskiej fitnesski Anna Banks w zjawiskowej sukience. Fani od razu zwrócili uwagę na mięśnie Marzy o karierze w ringu. 10-latek z Rosji trenuje jak zawodowiec Piękna gwiazda fitness długo pracowała na ten sukces. "Zaczynałam od zera" Jak on to robi? Wspaniały pokaz siły na wózku inwalidzkim Na taki efekt pracowała latami. Piękna fitnesska przeszła wielką przemianę Stanik sportowy - jaki wybrać? Jak nosić biustonosz sportowy? Wycisnął na klatkę cztery kobiety. Zobacz niesamowity wyczyn Eddiego Halla