Krótki, intensywny i zabawny trening P90X3

Trening P90X3 można wykonać wtedy, gdy nie mamy wiele czasu na aktywność fizyczną. Trwa on jedynie 10 minut i obejmuje 10 różnych ćwiczeń, na przykład przysiady sumo z wykopem, pompki i spięcia brzucha w pozycji łódki. W planie tego treningu pomiędzy poszczególnymi ruchami nie przewidziano przerw na odpoczynek.

Krótkie treningi


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Gimnastyka stóp "Talii prawie nie ma". Założyła bikini i się zaczęło Jak działa tauryna? Rozgrzewka - jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę? (WIDEO) Wyższa szkoła jazdy. Wymagający trening na drążku fitnesski z Dominikany Trener Reprezentacji Szwajcarii w piłce nożnej - Murat Yakın 7 momentów, w których powinnaś uprawiać seks Kwarantanna a aktywność fizyczna. Jak ćwiczyć w dobie koronawirusa? Jak mierzyć efekty treningów? Przegląd metod pomiarowych. Trening obwodowy - co daje, ile kalorii spala i jak ułożyć taki trening? "Nie mam słów". Wystarczyło jedno zdjęcie z wakacji, by fani zaniemówili Jedziemy dalej!

Popularne w tym tygodniu:

Zdradziła, ile waży. "Brak słów" Połączenie Schwarzeneggera i Bruce'a Lee. "Szalone dziecko" Co stało się z jej brzuchem? Wywołała lawinę komentarzy "Blisko perfekcji". Tak wygląda współczesny Arnold Boli od samego patrzenia! Lawina komentarzy pod filmem "Jedna z lepszych decyzji w życiu". Zdradziła, co zrobiła 6 lat temu "Kiedy szukasz urozmaicenia w związku". Film polskiej pary hitem Nie mogą uwierzyć w ten widok. "Zbieram szczękę"