Ćwiczenia spalające kalorie dla zapracowanych

Ćwiczenia spalające kalorie to przysiad z podskokiem do boku, plank z krążeniem ramion i przyciąganie kolan do klatki piersiowej w pozycji leżącej na plecach. Te trzy ruchy angażują mięśnie nóg i pośladków, barków i brzucha. Trening pozwala spalić tkankę tłuszczową z każdej partii ciała w krótkim czasie (na każde ćwiczenie przeznaczamy minutę, wykonujemy 3 powtórzenia).

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Polska trenerka inspiruje do ćwiczeń. "Każda z nas jest piękna i wyjątkowa" Ćwiczenia izometryczne na kolano, mięsień czworogłowy, kręgosłup - na czym polegają? A6W, czyli aerobiczna 6 Weidera. Czy jest skuteczna i czy A6W spala tłuszcz z brzucha? Ból nóg – przyczyny Ma 50 lat i zachwyca sylwetką. Mariusz Bałaziński wzorem dla młodszych Aktywne wakacje. Polska trenerka fitness nie zapomniała o ćwiczeniach podczas urlopu 6 produktów, które najlepiej jeść przed treningiem Zmotywuj się do ćwiczenia Trening po świętach — ćwiczenia w domu, na siłowni i na zewnątrz Trening na basenie na rzeźbę i odchudzanie Efekty P90X Jak dobrać bieliznę termoaktywną?

Popularne w tym tygodniu:

Polski kulturysta wyłączony z życia. "Zawody i treningi poszły na inny plan" Były polski żużlowiec zbudował atletyczną sylwetkę. "Miał być ogień i był ogień!" Biceps ponad 50 cm? Rosyjska kulturystka opowiedziała o swoich przyzwyczajeniach żywieniowych Jak to możliwe? W pięć lat został Supermanem Ból kręgosłupa lędźwiowego - ćwiczenia, które przyniosą ulgę Nie sposób tego nie skomentować. Zobacz, jak zmieniła się sylwetka kulturysty Ostroga piętowa – przyczyny, profilaktyka i ćwiczenia Orbitrek czy rowerek - co lepsze? Który sprzęt daje lepsze efekty? Wielka gwiazda fitness pokazała, jak uczciła urodziny. Nigdy tego nie zrobiła Wpis polskiej fitnesski odbił się szerokim echem. "Nikt nie ma prawa tego robić" Siła czy kondycja? Jak pracować nad siłą i kondycją jednocześnie? Przelicznik spalania kalorii - na czym można najwięcej spalić?