Przedświąteczne czynności, które naprawdę spalają kalorie

Czynności w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia takie jak gotowanie, sprzątanie czy zakupy umożliwiają spalenie znacznej liczby kalorii. Przykład? Jeśli spędzimy aktywnie w kuchni ponad 4 godziny lub przeznaczymy 60 minut na porządki domowe (odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu z mebli), spalimy 200 kalorii. Jakie inne przedświąteczne czynności umożliwiają zredukowanie tkanki tłuszczowej?

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Zalety ćwiczenia zimą na świeżym powietrzu Pompki na poręczach - na czym polegają? Technika i efekty Maska treningowa - do czego służy i co daje? Kiedy wymienić sportową garderobę? Jak prawidłowo prać odzież sportową?MATERIAŁ PROMOCYJNY Polska gwiazda fitness wygląda obłędnie, ale chce więcej! Zdradziła, co ją napędza Nie możesz nabrać masy mięśniowej? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów Kobieta na siłowni. Jak zacząć? Ile musisz ćwiczyć, żeby spalić pączki? Prezenty świąteczne dla niej i dla niegoMATERIAŁ PROMOCYJNY "Od potwora do kosmity". Zdjęcia "Predatora" poróżniły internautów Trening bicepsów - jakie ćwiczenia wykonywać? (WIDEO)

Popularne w tym tygodniu:

"Wygląda jak czołg". Wskazał trzy cenne cechy "Tego nie rób na siłowni". Pokazała nagranie Najlepsze nogi kulturystyki? Wielki mistrz w formie "To ten czas". Tak wygląda po 15 miesiącach harówki "Przepiękny!". Pokazała wyrzeźbiony brzuch Planował to trzy lata. Polak wyrusza na podbój Ameryki Z trudem zmieścił się w kadrze. "Mutant" i jego monstrualna sylwetka Stanęła przed lustrem i podwinęła bluzkę. Ma czym się pochwalić Przyznał się, że bierze sterydy. Jego słowa powinny być przestrogą