Przedświąteczne czynności, które naprawdę spalają kalorie

Czynności w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia takie jak gotowanie, sprzątanie czy zakupy umożliwiają spalenie znacznej liczby kalorii. Przykład? Jeśli spędzimy aktywnie w kuchni ponad 4 godziny lub przeznaczymy 60 minut na porządki domowe (odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu z mebli), spalimy 200 kalorii. Jakie inne przedświąteczne czynności umożliwiają zredukowanie tkanki tłuszczowej?

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Przyczyny skurczu mięśni Trening ABS od znanej fitnesski. "Obiecuję, że będzie palił cię brzuch" 10 ćwiczeń z krzesłem - ćwiczenia z krzesłem, ćwiczenia na krześle "Cieszę się z poprzednich porażek". Zaskakujące słowa pięknej fitnesski Ćwiczenia w domu dla dziewczyn. Przykłady ćwiczeń na brzuch, uda i pośladkiMATERIAŁ SPONSOROWANY “Pole dance świetnie kształtuje sylwetkę”. Wywiad z Mistrzynią Polski i Europy Pole Sport Katarzyną Bigos Sposoby na podniesienie efektywności treningu o 500% Intensywne ćwiczenie Mariki Popowicz. Potrafiłbyś tak zrobić? Niesamowita metamorfoza polskiej trenerki fitness. Zobacz zdjęcie Ukrainiec na zdjęciu pręży muskuły. "Rosyjska Amazonka" komentuje Joga może być bardziej niebezpieczna niż wcześniej sądzono - negatywne skutki jogi Idealne ćwiczenie na pośladki. Sprawdź, jak poprawnie wykonywać rumuński martwy ciąg

Popularne w tym tygodniu:

"Tu nie ma filozofii". Pochwalił się efektowną przemianą "Muskularna bogini". Tak mówią o 71-latce Te urządzenia pomogą ci osiągnąć najlepsze sportowe wynikiMATERIAŁ SPONSOROWANY "Dziewczyna w bikini". Mama dwójki dzieci spełnia marzenia Podniósł ogromny ciężar. Zaraz potem zrobił show Niesamowita zmiana. "Niech efekty mówią za siebie"