15-minutowy trening całego ciała, który pozwala spalić 150 kalorii

Wystarczy kwadrans, aby uaktywnić wszystkie partie ciała i spalić 150 kalorii. Ten krótki trening obejmuje: ćwiczenia rozgrzewające, część zasadniczą oraz tak zwany cool down - wychłodzenie organizmu po wysiłku fizycznym, co służy przeciwdziałaniu wystąpienia zakwasów. Aby wykonać ten zestaw ćwiczeń, potrzebujemy hantli i maty do ćwiczeń. Czas start!

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Cykl kreatynowy Przygotowania do zawodów idą pełną parą. Kulturysta pokazał olbrzymie uda Brakuje Ci motywacji do ćwiczeń? Mamy na to sposoby! Motywacja do ćwiczeń. Jak zmienić swój styl życia? Gigant seria – sposób na efektywny trening w krótkim czasie Lubisz pić kawę? Popraw dzięki niej swoje osiągnięcia podczas ćwiczeń! Czym jest trening plyometryczny? Ćwiczenia w wodzie - dla kogo najlepsze? Jakie zalety mają ćwiczenia w wodzie? Ćwiczenia, które wykonasz wszędzie Wreszcie czuję, że żyję, czyli mój aktualny rozwój osobisty Jak skutecznie zmotywować się do regularnych ćwiczeń? "Nadchodzę!". Magdalena Kalinowska stęskniła się za siłownią

Popularne w tym tygodniu:

Mocne barki - ćwiczenia siłowe, wytrzymałościowe i prewencyjne Internauci w szoku. Fitnesska zaprzecza, że to przeróbka zdjęcia Siłownia w domu receptą na brak formy "Ta pasja będzie trwać jeszcze 40 lat". Odważna deklaracja 53-letniego kulturysty Ludzie myślą, że chwali się formą. Polski kulturysta podsumował ich jednym zdaniem! Pokazała pośladki po treningu. Od razu posypały się komentarze Ćwiczenia ze sztangami na siłowni - ciesz się piękną, wyrzeźbioną sylwetką "Tak, jestem uzależniona od tego". Szczere wyznanie polskiej gwiazdy Zdjęcie polskiego kulturysty robi furorę. "Nabity jak autobus do Lichenia" Znana fitnesska pokazała, jak wygląda po przebudzeniu. Internautom opadły szczęki Co dziś umieją bankowe aplikacje? Pięć funkcjonalności, które mogą się przydać aktywnym Fitness modeling - jakie ćwiczenia dla modelek fitness?