Najlepszy trening na kaca

Najlepszym treningiem na kaca jest joga. Ćwiczenia rozciągające poszczególne partie ciała i skręty tułowia w połączeniu z głębokimi wdechami i wydechami powietrza skutkują oczyszczeniem organizmu. Zademonstrowane asany jogi (pozycja kota, psa, powitanie słońca) złagodzą dolegliwości wynikające ze spożycia alkoholu w nadmiarze.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

"Moc". Trener polskich gwiazd zaszalał na siłowni Ćwiczenia w domu - tylko 2 dni w tygodniu. Oto trening w domu dla lenia Trening push-pull - zalety Kiedyś wysportowany mężczyzna, dziś "Gigant". Niesamowita przemiana kulturysty Co jeść po treningu cardio, rowerowym i siłowym? "Jak milion dolców". Napisała, ile to kosztuje Jogurt po treningu - 5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą Suplementacja magnezem u sportowców - dlaczego jest taka ważna?MATERIAŁ PROMOCYJNY Forma na wakacje i co dalej? Trening obwodowy w domu, czyli połącz ćwiczenia w grupy lub zestawyMATERIAŁ PROMOCYJNY Poranek zawsze jest mądrzejszy od wieczora… Nietypowy problem Dziurskiej. Nabawiła się go... podczas snu!

Popularne w tym tygodniu:

Najsilniejsza uczennica na świecie. Ma tylko 9 lat Zostało mu pięć tygodni. Polak ma potencjał Widać każdy jej mięsień. Polka znowu imponuje Spróbuj to powtórzyć. 50-latka zadziwiła na siłowni Pokazał swoje "lotnisko". W komentarzach zawrzało "Apetycznych pokus jest naprawdę wiele". Mistrzyni Polski trzyma jakość "Najlepsza forma w historii". Błyszczała na scenie "Jest moc". Polak straszy rywali To był punkt zwrotny. Zobacz, jak wyglądała 10 lat temu Nie utrzymał sztangi. Chwila grozy na pomoście Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu dla całej rodzinyMATERIAŁ PROMOCYJNY Nagrała swoje plecy w lustrze. "To jest sztuka"