Najlepszy trening na kaca

Najlepszym treningiem na kaca jest joga. Ćwiczenia rozciągające poszczególne partie ciała i skręty tułowia w połączeniu z głębokimi wdechami i wydechami powietrza skutkują oczyszczeniem organizmu. Zademonstrowane asany jogi (pozycja kota, psa, powitanie słońca) złagodzą dolegliwości wynikające ze spożycia alkoholu w nadmiarze.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Joga i pilates – idealne połączenie Orgazm podczas ćwiczeń? To możliwe! Trener personalny przytył 32 kilogramy, by zmotywować podopieczną do ćwiczeń Pierwszy trening nago dla brytyjskich fanatyków naturyzmu Sylwetka człowieka - rodzaje i typy sylwetki. Czym różnią się: ektomorfik, endomorfik i mezomorfik? Rozciąganie mięśni. Dołącz te ćwiczenia do rozgrzewki, a zapobiegniesz kontuzjom Coś niesamowitego! Nowy rekord świata w planku (wideo) Ćwiczenia w domu bez sprzętu - dobry plan i motywacja to podstawa Trening na jędrne pośladki i smukłe nogi. Tak ćwiczy Alicja Janowicz Z piłkarza do kulturysty. Efektowna przemiana Jose Mari Romero Weź udział w sondzie Dopełnienie idealnej sylwetki – wyrzeźbiony brzuch. Jak trenować go w domu?

Popularne w tym tygodniu:

"Te nogi to jakiś kosmos!". Polak w formie przed IFBB Portugal Ale widoki! Fitnesska poraża seksapilem Odsłoniła jedną część ciała. Fani oszaleli na punkcie polskiej gwiazdy! Wystarczyło pół roku. Niewiarygodne, jak zmieniło się ciało Polki! "Cieszę się z poprzednich porażek". Zaskakujące słowa pięknej fitnesski Znany kulturysta tylko na to czekał. Złożył fanom obietnicę "Boże, jaka piękna". Polska fitnesska z kolejnym sukcesem "Łapa robi wrażenie"! Weteran kulturystyki pokazał moc Trudno o lepszą motywację. 53-latek pokazał umięśnione nogi Piękna trenerka miała groźny wypadek! Pokazała obrażenia Tak wygląda relaks seksownej polskiej fitnesski. Fani oszaleli z zachwytu! "Będzie forma dowalona jak pierogi na wigilię". Wystarczyło, że polski kulturysta opublikował zdjęcie