Najlepszy trening na kaca

Najlepszym treningiem na kaca jest joga. Ćwiczenia rozciągające poszczególne partie ciała i skręty tułowia w połączeniu z głębokimi wdechami i wydechami powietrza skutkują oczyszczeniem organizmu. Zademonstrowane asany jogi (pozycja kota, psa, powitanie słońca) złagodzą dolegliwości wynikające ze spożycia alkoholu w nadmiarze.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

8 najzdrowszych pozycji seksualnych Jak się zmotywować do ćwiczeń i realizować własne cele treningowe 5 sposobów na wzmocnienie motywacji do zmiany sylwetki Prowadzi siłownie i ciężko trenuje. Biceps Polaka robi wrażenie Pierwsza pomoc przy naciągnięciu mięśni Polski kulturysta gotowy do zawodów. Jego sylwetka robi gigantyczne wrażenie Trening HST — zalety i wady Ćwiczenia ogólnorozwojowe Efekty masażu sportowego Trening na sześciopak. Marzysz o idealnych mięśniach brzucha? Spróbuj tego zestawu ćwiczeń Forma na sezon zimowy Jak działa tauryna?

Popularne w tym tygodniu:

Im starszy, tym lepszy. 53-latek pokazał klatę O takich pośladkach marzy wiele kobiet. Ona jest dla nich wzorem! Kuszące nagranie byłej Miss Polski. Zdradziła swój sekret Mały wśród dużych. "Cyborg" z Rosji straszy rywali Pośladki sztos! Świetne zdjęcie polskiej trenerki Kolejny wielki sukces Polki. Powalczy o kolejny medal Jak niedoszły strażak został mistrzem MMA. Mateusz Gamrot w drodze po mistrzostwo Pokazała olbrzymi biceps. Wielu mężczyzn może jej pozazdrościć Twierdzi, że ludzkie ciało jest jak plastelina. Tak wyrzeźbiła swoje Niesamowita przemiana polskiej mistrzyni. Aż trudno ją rozpoznać Nie żyje Bob Bonham. Był legendą kulturystyki