Zalety jazdy na rolkach

Jazda na rolkach to wyjątkowo bezpieczny sport dla ludzi w różnym wieku, który ma mnóstwo zalet. W przeciwieństwie do biegania nie obciąża stawów, skutecznie spala tkankę tłuszczową, a także rozwija mięśnie ud i pośladków. To także sport polecany w szczególności osobom z dużą nadwagą. Jazda na rolkach może być również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów towarzyskich. W dodatku to szybki środek transportu.

Jak ćwiczą gwiazdy?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Dlaczego warto wykonywać circuit? Zestaw ćwiczeń z gumą. Alicja Janowicz namawia do 20 minut treningu 90-letnia Yvonne Dowlen żyła, by jeździć na łyżwach "Tak nie może wyglądać przyszłość kulturystyki!". Zdjęcie "Mutanta" poróżniło internautów Czym jest stagnacja mięśni? Co wiąże stagnację z dietą? Jak ćwiczyć aerobik w domu? Aerobik - przykładowe ćwiczenia "Obrzydliwe, facet". Tego się spodziewała, a tu zaskoczenie Brak siłowni? Żaden problem! Oto alternatywne ćwiczenia do wykonania w domu CO ZJEŚĆ PRZED PORANNYM TRENINGIEM Burpees - jak wykonać? Poznaj najlepsze ćwiczenie na odchudzanie i kondycję Trening bez wysiłku. Robi cuda z sylwetką (WIDEO) Słynny kulturysta usłyszał wyrok za handel sterydami. "Hańba dla całej dyscypliny"

Popularne w tym tygodniu:

"Nie jestem idealna". Internauci mają odmienne zdanie Jej ciało tego potrzebuje. "Kobieta-guma" zachwyca "Miażdży system". Polka zachwyca figurą To nie fotomontaż! Ma "podwójny biceps" 9 ćwiczeń na super wyrzeźbiony brzuch "Przygniotła" go maszyna! Pokazał nagranie Jak się ubrać na siłownię? Wybieramy ubrania fitness! Boks birmański - czym jest i jakie są jego zasady?