Zalety jazdy na rolkach

Jazda na rolkach to wyjątkowo bezpieczny sport dla ludzi w różnym wieku, który ma mnóstwo zalet. W przeciwieństwie do biegania nie obciąża stawów, skutecznie spala tkankę tłuszczową, a także rozwija mięśnie ud i pośladków. To także sport polecany w szczególności osobom z dużą nadwagą. Jazda na rolkach może być również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów towarzyskich. W dodatku to szybki środek transportu.

Jak ćwiczą gwiazdy?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Elektrostymulacja mięśni - co to jest i jakie efekty daje? Jak prawidłowo robić przysiady? Jak skorygować błędy przy robieniu przysiadów? Co dziś umieją bankowe aplikacje? Pięć funkcjonalności, które mogą się przydać aktywnymMATERIAŁ SPONSOROWANY Ćwiczenia na boczki - 6-minutowy trening Ewy Chodakowskiej Celia Krychowiak pokazała nogi. Jedno rzuca się w oczy 5 ćwiczeń na piękne pośladki Magnez a mięśnie - za co odpowiada magnez? Jak działa magnez na mięśnie? Ćwiczyłeś i wybierasz się na imprezę? Wiedz, że dzisiaj prawdopodobnie się upijesz Nawet Schwarzenegger jest pod wrażeniem. Słynny aktor imponuje formą Jak Pamela Anderson w "Słonecznym Patrolu". Zjawiskowe zdjęcie Polki 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut Czy były zawodnik może być trenerem personalnym? Czy to w ogóle ma sens?

Popularne w tym tygodniu:

Jest cieniem samej siebie. Szczere wyznanie partnerki Milika Partnerka Ronaldo nie oszczędzała się. Efekty widać gołym okiem 73-letnia babcia skradła show na siłowni. Zobacz, co zrobiła Kilka lat temu ważył 150 kg! Dziś Polak zachwyca formą na scenie Najbardziej muskularny człowiek świata? "Słowacki Hulk" straszy rywali Wróciła na siłownię po operacji. "Jest pod górkę" "Mutant" z USA. Patrząc na zdjęcie wiadomo, skąd taki pseudonim Piękny widok. Tak świętowały Dzień Matki Takiego tańca na rurze jeszcze nie widziałeś. Polka zaszalała "Tu nie ma filozofii". Pochwalił się efektowną przemianą "Muskularna bogini". Tak mówią o 71-latce Te urządzenia pomogą ci osiągnąć najlepsze sportowe wynikiMATERIAŁ SPONSOROWANY