Wielki sukces Kwiatkowskiego! Polak wygrał etap Tour de France

Zalety jazdy na rolkach

Jazda na rolkach to wyjątkowo bezpieczny sport dla ludzi w różnym wieku, który ma mnóstwo zalet. W przeciwieństwie do biegania nie obciąża stawów, skutecznie spala tkankę tłuszczową, a także rozwija mięśnie ud i pośladków. To także sport polecany w szczególności osobom z dużą nadwagą. Jazda na rolkach może być również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów towarzyskich. W dodatku to szybki środek transportu.

Jak ćwiczą gwiazdy?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Zimna woda niestraszna dla polskiej mistrzyni bikini fitness Ćwiczenia na boczki - odchudzą i pomogą wyrzeźbić mięśnie. Jak ćwiczyć boczki? Od wychudzonej do wysportowanej sylwetki. Przemiana Abby Pollock Rośnie godny następca. 3-letni syn legendy Strongman podnosi ciężary Przyczyny i profilaktyka nagłego zgonu sercowego Czym jest mindfulness? Jak ćwiczyć uważność? Jakie są zalety treningu uważności? Misty Copeland: droga ku marzeniom Niepisane zasady na siłowni Zdrowy kręgosłup. Jak zadbać układ ruchu i kręgosłup w czasie i po pandemii? Reebok CrossFit Nano Pump Fusion – buty dla amatorów intensywnych treningów Najlepsze dyscypliny sportu dla każdego znaku zodiaku #fitmama - nowy trend na Instagramie

Popularne w tym tygodniu:

Mariusz Pudzianowski pokazał swój trening bicepsów. "Same nie urosną" Medalowe żniwa Polaków podczas mistrzostw Europy w kulturystyce. Mamy powody do radości Ćwiczenia na brzuch dla mężczyzn w domu. Liczy się regularność i kolejność wykonywanych sekwencji Jak ćwiczyć mięśnie brzucha? Zobacz Jen Selter w akcji Ćwiczenia na bramie dla wszystkich. Pomogą nie tylko w pracy nad bicepsami Ćwiczenia na rwę kulszową. Wszystko co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz Ćwiczenia na górne partie pośladków. Trening od znanej fitnesski Trening całego ciała? Massy Arias pokazuje, jak ćwiczyć Sposób na szybkie spalenie tkanki tłuszczowej. Postaw na trening HIIT Chcesz mieć silne ramiona? Spróbuj tego zestawu ćwiczeń "Ten sprzęt przeszedł ze mną kilka bitew!". Brian Shaw pokazał swoją pierwszą prasę do nóg Intensywny trening od znanej fitnesski. Tylko dla zaawansowanych!