Zalety jazdy na rolkach

Jazda na rolkach to wyjątkowo bezpieczny sport dla ludzi w różnym wieku, który ma mnóstwo zalet. W przeciwieństwie do biegania nie obciąża stawów, skutecznie spala tkankę tłuszczową, a także rozwija mięśnie ud i pośladków. To także sport polecany w szczególności osobom z dużą nadwagą. Jazda na rolkach może być również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów towarzyskich. W dodatku to szybki środek transportu.

Jak ćwiczą gwiazdy?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak wybrać spodnie treningowe? Tam gdzie kończy się walka z otyłością, zaczyna się batalia o ciało. 8 sposobów, by szybciej schudnąć jeżdżąc na rowerze Czym jest hipertrofia i dlaczego jest tak ważna w spalaniu tkanki tłuszczowej? Trening, który pozwoli spalać kalorie przez 24 godziny Jak spalić więcej kalorii ćwicząc na bieżni? Na czym polega trening cardio? CrossFit: 3.2.1 Go. Gdzie i jak zacząć? Płaski Brzuch - 3 Kroki, które poprowadzą Cię do Celu Na czym polega niedomykalność zastawki aortalnej? Jak prawidłowo ćwiczyć na ergonometrze wioślarskim? Rozciąganie - dlaczego nie warto o nim zapominać?

Popularne w tym tygodniu:

Jak się ubrać na siłownię? Przegląd wygodnych dresów męskich Legginsy a rodzaj sportu - jak dopasować model do typu aktywności fizycznej?