15 wariantów bocznej deski na płaski brzuch

Plank (deska) to ćwiczenie izometryczne, które kształtuje mięśnie brzucha, nóg, ramion i kręgosłupa. Oprócz wersji podstawowej – podporu przodem na przedramionach – wykonuje się również deskę boczną (w wielu wariantach). Na filmie zademonstrowano ćwiczenia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Wystarczy kliknąć play, by dowiedzieć się, jak urozmaicić trening.

Trening brzucha


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Dawid Czechowicz zachwyca sylwetką. Polski kulturysta sporo czasu poświęca na treningi Podjęliście jakieś wyzwanie na kwarantannie? Dorota Ogonowska robi pompki Najlepsze Ćwiczenie Na Pośladki - Hip Thrust ze sztangą Poranek zawsze jest mądrzejszy od wieczora… Była lekkoatletka zrobiła imponujący przewrót. Jej partner nie był w stanie tego powtórzyć Najlepsze Ćwiczenia na Pośladki - Pupa Poradnik Booty Trainer Co pić po treningu? Oto shaki regeneracyjne polecane przez Annę Lewandowską Przyczyny skurczów w nogach Ideał nie istnieje Płaska pupa - ćwiczenia, dieta, postawa Jak stracić tłuszcz z ramion? To trudne, ale możliwe! Jak wrócić do formy po wakacjach?

Popularne w tym tygodniu:

"Pączuś" vs. gwiazda fitness. Niesamowita zmiana pięknej Polki "Bo się zakochać można!". Internauci uwielbiają urodę polskiej fitnesski Anna Banks w zjawiskowej sukience. Fani od razu zwrócili uwagę na mięśnie "Dla jednych za gruba, dla innych zbyt umięśniona". Piękna fitnesska mówi, jak radzi sobie z hejtem "Jeśli moja ręka jest technicznie moją nogą". Sportowiec bez trzech kończyn zadziwia świat Piękna gwiazda fitness długo pracowała na ten sukces. "Zaczynałam od zera" Jak on to robi? Wspaniały pokaz siły na wózku inwalidzkim Na taki efekt pracowała latami. Piękna fitnesska przeszła wielką przemianę Jak ćwiczyć w domu, aby osiągnąć wymarzone efekty? Polski kulturysta skrytykował doradcę premiera ds. COVID-19. Poszło o słowa na temat siłowni Tunel aerodynamiczny - co to jest i jak działa? Ile trwa i kosztuje lot w tunelu? Pływanie: delfin, czyli styl motylkowy. Technika i ćwiczenia