Miętowe orzeźwienie Otylii Jędrzejczak

Kto, jeśli nie mistrzyni olimpijska, może wiedzieć najlepiej, jak dodać sobie energii na początek dnia. Pływaczka w ramach cyklu "Kulinarne poranki z Otylią Jędrzejczak" przedstawia miętowy napój pełen błonnika i witamin. Więcej przepisów na zdrowie znaleźć można na profilu Fundacji Otylii Jędrzejczak.

Treningowa dieta

Zobacz więcej artykułów z serii: Kulinarne poranki z Otylią Jędrzejczak

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Herbatki z senesem mogą być niebezpieczne. Sprawdź, dlaczego lepiej ich unikać Te nawyki żywieniowe rujnują dietę (WIDEO) Forma na lata, nie lato! Dynia na odchudzanie - wartości odżywcze dyni Śniadanie - najważniejszy posiłek w ciągu dnia? Już nie! Jedna łyżeczka dziennie pomaga spalić tłuszcz Schudła 15 kilogramów. Metamorfoza Darii Stręk Przekąski do 100 kcal - jabłko, orzechy, warzywa, nabiał Szparagi – dlaczego warto jeść je na diecie? Mikstury z 3 składników oczyszczające wątrobę z toksyn Prosty Fitness [Lekcja 22] Omega-3 i Omega-6 Zasady żywienia i program ćwiczeń w diecie nowojorskiej Kirscha

Popularne w tym tygodniu:

Ocet jabłkowy i jego właściwości Jak dobrać swoje suplementy tak, aby pomagały – suplementacja witamin w okresie zimowym Tyję, choć mało jem - jak to możliwe?