Ćwiczenia z Sylwią Wiesenberg - droga ku wymarzonej sylwetce

Sylwia Wiesenberg to trenerka fitness polskiego pochodzenia. W Ameryce kochają ją miliony, a opracowana przez nią metoda Tonique bije rekordy popularności.

Sylwia Wiesenberg

Sylwia Wiesenberg (Instagram)

Sylwia Wiesenberg wyjechała z Polski w wieku 17 lat. Zamieszkała w Australii, by po kilku latach przenieść się do Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszka. Pracowała w banku inwestycyjnym i firmie maklerskiej, ale zawód finansistki, choć niezwykle intratny, nie był jej pasją. Obracanie wielkimi pieniędzmi Sylwia Wiesenberg zamieniła na fitness. Opracowana przez nią metoda Tonique opiera się na trzech filarach: aktywności fizycznej, zdrowym odżywianiu i pozytywnym myśleniu.

Tonique to życie bez limitów! Moja metoda jest bardzo intensywna i wymaga zaangażowania całego ciała i umysłu. Nie stworzyłam jej dla siebie, ale dla kobiet z całego świata, które są na różnych etapach życia i zadają sobie pytanie, jakie chciałyby być w przyszłości.

Sylwia Wiesenberg


Sylwia Wiesenberg jest inspiracją dla wielu kobiet, zwłaszcza młodych mam. Trenerka sama ma dwoje dzieci, podkreśla jednak, że dla nich i dla męża chce być szczęśliwa i spełniona. A osiągnąć to może tylko poprzez zadowolenie z siebie.

Codziennie chcę dać dziewczynom zastrzyk energii i pewności siebie. Chcę je zachęcić do edukacji i realizacji marzeń i planów. Każda z nas może być piękna, kochać życie i robić to, co lubi. Warto się zastanowić, jaka będziesz za 5, 10 i 15 lat.

Sylwia Wiesenberg

Trenerka tryska optymizmem i zaraża pozytywną energią. Obok Ewy Chodakowskiej jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Jej profile na mediach społecznościowych śledzą tysiące osób z całego świata.


Proponowane przez nią ćwiczenia fitness są bardzo intensywne. Wiele uwagi trenerka poświęca dolnym partiom ciała, zwłaszcza pośladkom, które uważa za wizytówkę każdej kobiety.

Sylwia Wiesenberg to kobieta, którą przepełnia życiowa energia. Cieszy się życiem, na co dzień robi to, co sprawia jej ogromną radość i satysfakcję, a przy tym jest szczęśliwą żoną i matką.

Przykładowe ćwiczenie na pośladki, nogi i brzuch Sylwii Wiesenberg:
Opieramy stopy i dłonie płasko na podłodze. Unosimy biodra, prostujemy ręce w łokciach i zginamy nogi w kolanach pod kątem 90 stopni. Unosimy pięty, napinamy pośladki i brzuch. Wykonujemy energiczny wymach ręką w górę. Następnie to samo robimy drugą ręką. W pozycji wytrzymujemy około 20–30 sekund. Po każdym wymachu przybieramy pozycję startową.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening fitness Izabel Goulart – najbardziej wysportowanej modelki świata Najlepsza godzina na trening? Kiedy trenować? Massy Arias: fitness receptą na depresję Nie możesz nabrać masy mięśniowej? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów Ten trening na pewno cię zmęczy! I spali mnóstwo kalorii Aerobiczna szóstka Weidera Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Ewa Chodakowska – trenerka wszystkich Polek Co to jest burpees? Magnez a mięśnie Jak prawidłowo zrobić plank? Ćwiczenia na zgrabne pośladki Błędy, jakie najczęściej popełniamy podczas biegania Jak spalić więcej kalorii ćwicząc na bieżni? Cool down, czyli jak uspokoić organizm po treningu? 10 zalet jazdy na rowerze Najważniejsze zasady po bieganiu, o których musisz pamiętać Najczęstsze błędy po treningu 8 sposobów, by szybciej schudnąć jeżdżąc na rowerze Imbir najlepszy na ból mięśni Cardio killer - trening, dzięki któremu osiągniesz sylwetkę marzeń Produkty, dzięki którym wyrzeźbisz mięśnie HIIT – trening dla profesjonalnych sportowców Polki, których zdjęcia oglądają tysiące osób

Popularne w tym tygodniu:

Trening, który pozwoli spalać kalorie przez 24 godziny Jak pozbyć się oponki z brzucha? Trening Ewy Chodakowskiej Ćwiczysz na trampolinie? To może się dla ciebie źle skończyć Znasz Shauna T, autora "Insanity"? Teraz pokazuje ćwiczenie, które powinieneś wykonywać, gdy nie masz czasu na cały trening Od zwykłej nastolatki do miss bikini. W czym tkwi sekret Małgosi Mączyńskiej? Skuteczny trening, czyli co powinieneś wiedzieć o ekscentryce Chcesz mieć zgrabną pupę? Podejmij nasze wyzwanie! To ćwiczenie powinna codziennie wykonać każda kobieta. Wysmukli talię i poprawi życie seksualne Tych napojów nie pij po treningu Grube uda - jak się pozbyć z nich tkanki tłuszczowej, zasady żywienia Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud Trening na redukcję – zasady, plan treningowy