Co dzieje się w organizmie, gdy rezygnujesz z mięsa

Ten artykuł ma 6 stron:

Sposób na długowieczność

3. Sposób na długowieczność

Długoletnie badania wykazały, że wegetarianie i osoby spożywające mięso w małych ilościach, żyją zdecydowanie dłużej. Takie wyniki opublikowano w „The American Journal of Clinical Nutrition”. Codzienne spożywanie czerwonego mięsa zwiększa ryzyko zgonu nawet o 13 proc.

Mięso to również źródło tłuszczów nasyconych, które mogą przyczyniać się do zwiększania ryzyka raka piersi i jelita grubego. Jego spożywanie prowadzi również do nadciśnienia oraz chorób serca i układu krążenia.

Składniki diety na masę mięśniową

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Produkty, od których możesz być uzależniony ze względu na znak zodiaku Fasola - warzywo pełne białka Dieta bez nabiału - efekty. Co się stanie z twoim ciałem, gdy zrezygnujesz z nabiału? Oleolux — zdrowa alternatywa dla masła. Przepis dr Budwig Stres, przetrenowanie, a system odpornościowy. Chrom organiczny Spożywasz "białą śmierć" często nie mając o tym pojęcia Nie musisz jeść 5 posiłków dziennie co 3 godziny! Sprawdzamy skład zdrowych chipsów. Kupisz je w wielu sklepach Na odbudowę energii najlepsza jest kawowa drzemka Zielony sok z jarmużu, selera i ananasa Co jeść przed i po treningu?