Trening, dzięki któremu lepiej będziesz wyglądać nago

Ten 10-minutowy trening wykonujemy w szybkim tempie, czego następstwem jest spalenie mnóstwa kalorii. Angażuje on wszystkie partie mięśniowe ciała. Do jego zrealizowania nie są potrzebne akcesoria sportowe. Pompka z rotacją tułowia, skośne brzuszki, mostek z wyprostowanymi w kolanach nogami i przysiad z podskokiem to tylko niektóre z ćwiczeń, które warto wykonać, aby cieszyć się zgrabną sylwetką.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Ćwiczysz codziennie? Alicja Janowicz: Totalny błąd! Trening po świętach — ćwiczenia w domu, na siłowni i na zewnątrz Ćwiczysz mięśnie brzucha? Ten trening ABS da szybkie efekty Pompki na poręczach. W wersji domowej - na krzesłach Go Active Show gra razem z Olimpiadami Specjalnymi Polska Kalistenika - czym jest i jakie daje efekty? Ćwiczenia na boczki - odchudzą i pomogą wyrzeźbić mięśnie. Jak ćwiczyć boczki? Najskuteczniejsze ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej WEŹ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE Oponki na brzuchu - jak się pozbyć? Przyczyny, dieta i ćwiczenia Intensywny trening w lesie polskiej lekkoatletki. "Nie ma to jak pięknie zacząć dzień" Co oznacza ból w klatce piersiowej?

Popularne w tym tygodniu:

Pierwsze sukcesy polskiej fitnesski. Lata treningów nie poszły na marne! Polski kulturysta wyłączony z życia. "Zawody i treningi poszły na inny plan" Polska fitnesska zrzuciła koszulkę. Taki jest efekt ostrego wycisku! Były polski żużlowiec zbudował atletyczną sylwetkę. "Miał być ogień i był ogień!" Jak to możliwe? W pięć lat został Supermanem Ból kręgosłupa lędźwiowego - ćwiczenia, które przyniosą ulgę Mówili, że jej się to znudzi i zacznie melanżować. Podopieczna Akopa Szostaka udowadnia, jak bardzo się mylili! Ostroga piętowa – przyczyny, profilaktyka i ćwiczenia Orbitrek czy rowerek - co lepsze? Który sprzęt daje lepsze efekty? "Najlepsza klata w polskiej kulturystyce". To nie fotomontaż! Aeroby - co to jest? Efekty i ćwiczenia Przelicznik spalania kalorii - na czym można najwięcej spalić?