Trening, dzięki któremu lepiej będziesz wyglądać nago

Ten 10-minutowy trening wykonujemy w szybkim tempie, czego następstwem jest spalenie mnóstwa kalorii. Angażuje on wszystkie partie mięśniowe ciała. Do jego zrealizowania nie są potrzebne akcesoria sportowe. Pompka z rotacją tułowia, skośne brzuszki, mostek z wyprostowanymi w kolanach nogami i przysiad z podskokiem to tylko niektóre z ćwiczeń, które warto wykonać, aby cieszyć się zgrabną sylwetką.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

TABATA: Czy działa? Jak dużo kalorii można spalić? 14,5kcal/min brzmi nieźle?, ale musisz zasłużyć! Co za kaloryfer! Ukrainiec zaimponował internautom "Fałdka, fałdka tu i tam, też ją mam". Polska trenerka rozpoczyna challenge Pamiętaj o tym! Kulturysta pokazał najważniejsze ćwiczenie na siłowni Interwały - co to jest, zasady stosowania, efekty Euro 2016: oglądasz, grasz, jesz? Pamiętasz o kaloriach? Jak zacząć ćwiczyć i jeść zdrowo? Trening ABS. Drea Thomas pokazuje ćwiczenia, które warto wypróbować Medalowe żniwa Polaków podczas mistrzostw Europy w kulturystyce. Mamy powody do radości Co powoduje że twoje mięśnie rosną ? 15-latek zadziwia świat. "Szaleństwo" Ale mnie to nie motywuje

Popularne w tym tygodniu:

74-letni Schwarzenegger nie odpuszcza. Co za forma! Co za kaloryfer! Ukrainiec zaimponował internautom Odsłoniła brzuch i się zaczęło. Zdjęcie poróżniło internautów To nie jest fotomontaż! "Jej nogi są twarde jak skała" Polski trener robi furorę. "Dzik" Lil Masti pozuje w samym bikini. "Forma życia"