Trening, dzięki któremu lepiej będziesz wyglądać nago

Ten 10-minutowy trening wykonujemy w szybkim tempie, czego następstwem jest spalenie mnóstwa kalorii. Angażuje on wszystkie partie mięśniowe ciała. Do jego zrealizowania nie są potrzebne akcesoria sportowe. Pompka z rotacją tułowia, skośne brzuszki, mostek z wyprostowanymi w kolanach nogami i przysiad z podskokiem to tylko niektóre z ćwiczeń, które warto wykonać, aby cieszyć się zgrabną sylwetką.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak ćwiczyć aerobik w domu? Aerobik - przykładowe ćwiczenia Dieta i ćwiczenia na sześciopak. Dieta na kaloryfer dla 20-, 30- i 40-latka O kręgosłupie, ale inaczej 5 mitów na temat kardio, przez które nie chudniesz Polska gwiazda fitness zachwyca sylwetką. Wciąż chce czynić postępy "Jak grom z jasnego nieba". Ma 47 lat i niesamowitą sylwetkę Rozgrzewka przed treningiem. Te ćwiczenia poprawiają elastyczność i chronią przed kontuzjami Jak to możliwe? W pięć lat został Supermanem Stretching statyczny przed treningiem - skutki Na takie pośladki polska mistrzyni pracowała latami. Efekt jest porażający! Gimnastyka dla seniorów 60 plus, 70 plus i 80 plus. Przykładowe ćwiczenia Jak zacząć ćwiczyć i jeść zdrowo?

Popularne w tym tygodniu:

Jego bary to petarda! Polak straszy rywali Boli od samego patrzenia! "Predator" nie przestaje rosnąć Nagranie z Polakiem robi furorę. "Nieoficjalny rekord świata" Pokazała się bez spodni. "Ja chcę takie nogi" Na to wszyscy czekali! Jej wiadomość zelektryzowała fanów