Co nam daje stretching?

Sposób na pozbycie się napięcia w mięśniach, uelastycznienie stawów, lepsza kondycja ruchowa - to tylko niektóre zalety uprawiania stretchingu. Rozciąganie jest nieodłącznym elementem każdego treningu, powinny je wykonywać także osoby pracujące przy biurku. Ta aktywność ruchowa to duży sprzymierzeniec naszego ciała.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Choroba niedokrwienna serca Jen Selter pokazała, jak zadbać o mięśnie brzucha. Wystarczy prosty trening Rodzaje pompek na klatkę - klasyczne i na uchwytach. Na jakie partie mięśni działają? Krótki, intensywny i zabawny trening P90X3 Ideał nie istnieje 5 sposobów na ujędrnienie najbardziej opornych partii ciała Leczenie nadciśnienia a udar Ewa Chodakowska Killer - efekty, na czym polega Killer Chodakowskiej? Najczęstsze wakacyjne urazy Ćwiczenia w domu - tylko 2 dni w tygodniu. Oto trening w domu dla lenia Jak wygląda brzuch tarczycowy? Jak go leczyć i jakie ćwiczenia stosować? Jak zacząć ćwiczyć?

Popularne w tym tygodniu:

Wspaniała przemiana. Pokazała zdjęcia Złe wieści od polskiej mistrzyni. "Staram się przezwyciężać strach" W takim stroju wyskoczyła na basen. "Fenomenalna sylwetka" Jakie zmiany zachodzą w twoim organizmie, gdy przestajesz ćwiczyć? "Obrzydliwe, facet". Tego się spodziewała, a tu zaskoczenie Partnerka Milika wskoczyła w legginsy i top. "Nogi z galarety" "Żyleta", "Ale kosa". Polka straszy rywalki "Nie jestem idealna". Internauci mają odmienne zdanie Jej ciało tego potrzebuje. "Kobieta-guma" zachwyca "Miażdży system". Polka zachwyca figurą To nie fotomontaż! Ma "podwójny biceps" 9 ćwiczeń na super wyrzeźbiony brzuch