5 produktów, które sprawiają, że jesteśmy smutni

Ten artykuł ma 5 stron:

Napoje energetyczne

Kolejnymi produktami, które niekoniecznie poprawią ci humor, są napoje energetyczne oraz wszystkie inne zawierające kofeinę. Nawet niewielka ilość tego składnika może przyczynić się do zwiększonego ryzyka wystąpienia stanów depresyjnych i lęku.

Połączenie kofeiny i cukru może być niebezpieczne. Z badań opublikowanych w magazynie "Behavior Study" wynika, że osoby zmagające się z depresją po odstawieniu tych dwóch składników, poczuły się zdecydowanie lepiej.

Co pić podczas odchudzania?

Czujesz się zniechęcony i brakuje ci sił? Wybieraj soki z wyciskanych owoców albo zieloną herbatę pełną antyoksydantów.

Zobacz również: Jak alkohol wpływa na zdrowie?

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Woda w organizmie - skutki zatrzymywania wody, przyczyny zatrzymywania wody, jak sobie z tym radzić? Tańsze alternatywy dla superproduktów Śniadanie, które poleca jeść lekarz z Harvardu. Tylko 3 składniki Zielony sok z jarmużu, selera i ananasa Niezdrowe skutki jedzenia zdrowej żywności Jesteś na diecie i masz ochotę na piwo? Sprawdź, jak odbije się to na Twojej diecie Zwykły sok pomidorowy, a ile ma zalet! Zioła, dzięki którym pozbędziesz się nadmiaru wody z organizmu Masło orzechowe z nerkowców Orzeźwia i odchudza. Prosty koktajl idealny na lato Oto co Ewa Chodakowska poleca jeść na drugie śniadanie. Pięć przepisów Oto co Ewa Chodakowska poleca jeść na obiad. Pięć przepisów

Popularne w tym tygodniu:

Allergoff® − skuteczny neutralizator alergenów kurzu domowego