5 produktów, które sprawiają, że jesteśmy smutni

Ten artykuł ma 5 stron:

Napoje energetyczne

Kolejnymi produktami, które niekoniecznie poprawią ci humor, są napoje energetyczne oraz wszystkie inne zawierające kofeinę. Nawet niewielka ilość tego składnika może przyczynić się do zwiększonego ryzyka wystąpienia stanów depresyjnych i lęku.

Połączenie kofeiny i cukru może być niebezpieczne. Z badań opublikowanych w magazynie "Behavior Study" wynika, że osoby zmagające się z depresją po odstawieniu tych dwóch składników, poczuły się zdecydowanie lepiej.

Co pić podczas odchudzania?

Czujesz się zniechęcony i brakuje ci sił? Wybieraj soki z wyciskanych owoców albo zieloną herbatę pełną antyoksydantów.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Techniki gotowania Souping – nowa metoda oczyszczania organizmu Kapusta kiszona - dlaczego warto jeść kiszonki? Dlaczego warto jeść czerwoną kapustę? Wyrzuć garnki i patelnie, czyli na czym polega dieta raw Ile owoców dziennie? Czy można je zjadać w dowolnych ilościach? Co skrywają w sobie pestki arbuza? Co się dzieje w organizmie, gdy pijesz colę? Efekty widoczne są od razu Jęczmień - superziarno dla sportowców Smażenie - za i przeciw Dietetyczne kulki owsiane Dietetyczne ciasto – składniki, dodatki

Popularne w tym tygodniu:

Konfitura z pigwy z imbirem Aromatyczna nalewka z gruszek Zdrowe śniadanie, które da ci siłę. Co warto zjeść przed aktywnym dniem?