Te nawyki żywieniowe rujnują dietę (WIDEO)

Nie możesz schudnąć i nie wiesz dlaczego? Upewnij się, że nie popełniasz tych błędów żywieniowych. Żadna dieta nie będzie skuteczna, jeśli posiłki spożywamy w biegu, bez zwracania uwagi na wielkość porcji i w dodatku nieregularnie.

Powinniśmy też zrezygnować z podjadania przekąsek i ograniczyć posiłki jedzone na mieście — zwykle nie zwracamy wtedy uwagi na skład i kaloryczność potraw. Czego jeszcze należy unikać, żeby odchudzanie było skuteczne? Oto lista grzeszków żywieniowych, które rujnują dietę.

Diety odchudzające


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Jakie mięso dla sportowca? Podpowiadamy! Pokolenie a sposób odżywania Prosty Fitness [Lekcja 26] Wysoki cholesterol to nie powód zawału Prosty Fitness [Lekcja 18] Najzdrowsza metoda gotowania Piperyna - suplement pomagający schudnąć Fajnie być na diecie, jak się ma pieniądze? Zdrowie nie musi dużo kosztować Deser wspomagający odchudzanie 3 największe mity dietetyczne Po ciąży schudła 68 kg. Wystarczyło sześć prostych zasad Odchudzanie a depresja Piramida żywieniowa a dieta Dieta low carb - efekty, przepisy, jadłospis diety niskowęglowodanowej