7 ćwiczeń na smukłe ramiona

Trening na smukłe ramiona obejmuje takie ćwiczenia jak pompki z rotacją tułowia, prostowanie ramion ze sztangielką czy rozpiętki. Wszystkie ruchy wykonujemy z obciążeniem i każdy powtarzamy od 10 do 15 razy. Zademonstrowane ćwiczenia to konieczność w przypadku kobiet, które lubią nosić ubrania bez rękawów, i tych, które borykają się z tak zwanymi pelikanami.

Ćwiczenia na ramiona


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening, który pozwoli spalać kalorie przez 24 godziny Trenuj swój brzuch mądrze Trening EMS - czy naprawdę wystarczy ćwiczyć 20 minut raz w tygodniu? Stożek rotatorów - jakie to mięśnie? Kontuzje, uszkodzenia i ćwiczenia wzmacniające Euro 2016: na tych stadionach zagra polska reprezentacja Stłuczenie mięśnia - objawy, pierwsza pomoc, leczenie CZY KALISTENIKA TO TRENING DLA KAŻDEGO? Efekty treningu HIIT Jak się zmotywować do ćwiczeń i realizować własne cele treningowe Z powodu wagi nie mogła bawić się z córką. W ciągu roku straciła 45 kg Ból serca – co może oznaczać? Power pump - co to jest? Ćwiczenia i efekty

Popularne w tym tygodniu:

74-letni Schwarzenegger nie odpuszcza. Co za forma! Co za kaloryfer! Ukrainiec zaimponował internautom Odsłoniła brzuch i się zaczęło. Zdjęcie poróżniło internautów To nie jest fotomontaż! "Jej nogi są twarde jak skała" Polski trener robi furorę. "Dzik" Lil Masti pozuje w samym bikini. "Forma życia"