Pięć wersji przysiadów na piękne pośladki

Przysiady należą do grupy najlepszych ćwiczeń na pośladki. W trakcie ich wykonywania aktywne są również mięśnie nóg. To ćwiczenie warto urozmaicać, na przykład wykorzystując akcesoria sportowe. Być może choć jedna z propozycji zaprezentowanych przez Annę Renderer na stałe zagości w naszym planie treningowym?

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

15-latek zadziwia świat. "Szaleństwo" Trening w parze - zalety Rodzaje wód mineralnych. Woda mineralna - rodzaje Sposoby na urozmaicenie przysiadów "Blisko perfekcji". Tak wygląda współczesny Arnold 9 ćwiczeń na super wyrzeźbiony brzuchMATERIAŁ PROMOCYJNY "Dobra robota!". Tak rozprawiła się ze sztangą "Gen do klatki był zawsze". Polski kulturysta zachwycił zdjęciem sprzed lat Zumba - rodzaje zumby, zalety zumby. Jaka jest najlepsza muzyka do zumby? "Suchy sprint". Zobacz efektowny trening urodziwej bułgarskiej sprinterki Domowe napoje izotoniczne. Przepisy Anny Lewandowskiej Kłucie w sercu – co może być jego przyczyną?

Popularne w tym tygodniu:

Najsilniejsza uczennica na świecie. Ma tylko 9 lat Zostało mu pięć tygodni. Polak ma potencjał Widać każdy jej mięsień. Polka znowu imponuje Spróbuj to powtórzyć. 50-latka zadziwiła na siłowni Pokazał swoje "lotnisko". W komentarzach zawrzało "Apetycznych pokus jest naprawdę wiele". Mistrzyni Polski trzyma jakość "Najlepsza forma w historii". Błyszczała na scenie "Jest moc". Polak straszy rywali To był punkt zwrotny. Zobacz, jak wyglądała 10 lat temu Nie utrzymał sztangi. Chwila grozy na pomoście Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu dla całej rodzinyMATERIAŁ PROMOCYJNY Nagrała swoje plecy w lustrze. "To jest sztuka"