Pięć wersji przysiadów na piękne pośladki

Przysiady należą do grupy najlepszych ćwiczeń na pośladki. W trakcie ich wykonywania aktywne są również mięśnie nóg. To ćwiczenie warto urozmaicać, na przykład wykorzystując akcesoria sportowe. Być może choć jedna z propozycji zaprezentowanych przez Annę Renderer na stałe zagości w naszym planie treningowym?

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Prosty sposób na wysmuklenie ud Jak leczyć stłuczone lub obciążone stawy? 10 000 ludzi chce spacerować i pomagać! Jak zwiększyć testosteron? 3 ćwiczenia na mięśnie pośladków Trening Victoria’s Secret — ćwiczenia na biust, brzuch, pośladki i nogi 15-minutowy trening całego ciała, który pozwala spalić 150 kalorii Sześciotygodniowy program biegowy dla początkujących Ćwiczenia dla kobiet po 40. roku życia Domowy plan treningu obwodowego dla początkujących i zaawansowanych Najlepsze pomysły na prezent dla sportowca Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro - podsumowanie występów Polaków

Popularne w tym tygodniu:

Jak się ubrać na siłownię? Przegląd wygodnych dresów męskich Legginsy a rodzaj sportu - jak dopasować model do typu aktywności fizycznej?