Pięć wersji przysiadów na piękne pośladki

Przysiady należą do grupy najlepszych ćwiczeń na pośladki. W trakcie ich wykonywania aktywne są również mięśnie nóg. To ćwiczenie warto urozmaicać, na przykład wykorzystując akcesoria sportowe. Być może choć jedna z propozycji zaprezentowanych przez Annę Renderer na stałe zagości w naszym planie treningowym?

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Wystarczą hantle i taśmy. Ten trening bez problemu zrobisz wszędzie Ból mięśni – skąd się bierze? Słynny kulturysta usłyszał wyrok za handel sterydami. "Hańba dla całej dyscypliny" Buty do wody. Po co? Jak wybrać odpowiednie? 3 ćwiczenia na mięśnie pośladków Ćwiczenia na bramie dla wszystkich. Pomogą nie tylko w pracy nad bicepsami Trening FBW - co to jest? Trening FBW na masę i redukcję. Przykładowy plan treningu Minuta forsownego treningu vs. trzy kwadranse umiarkowanego wysiłku Nietypowe symptomy zawału serca Dlaczego warto wykonywać circuit? Trening na brzuch od Kelsey Wells. Potrzebna mata, hantel i chęci Trenerka czy zawodniczka?

Popularne w tym tygodniu:

Zrobiła zdjęcie w lustrze. "Sylwetka marzenie" Odsłoniła brzuch na plaży. Zdjęcie poróżniło internautów "Blisko perfekcji!". Tak wygląda nowy Hulk "Papierowa talia". Lawina komentarzy pod zdjęciem