Pięć wersji przysiadów na piękne pośladki

Przysiady należą do grupy najlepszych ćwiczeń na pośladki. W trakcie ich wykonywania aktywne są również mięśnie nóg. To ćwiczenie warto urozmaicać, na przykład wykorzystując akcesoria sportowe. Być może choć jedna z propozycji zaprezentowanych przez Annę Renderer na stałe zagości w naszym planie treningowym?

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Czym się różni smartwatch od smartbanda? Warianty mostka gimnastycznego Zalety rozgrzewki Callanetics - jak ćwiczyć, żeby wysmuklić i odmłodzić ciało Podbródek - jak się pozbyć podbródka w skuteczny i bezinwazyjny sposób? Sportowa linia So!Fit od ESOTIQ To najczęstszy błąd podczas robienia brzuszków. Simeon Panda daje cenną wskazówkę Reebok CrossFit Nano Pump Fusion – buty dla amatorów intensywnych treningów Trampolina fitness w domu? Czy to dobry pomysł? Jak ćwiczyć? Pompki na poręczach. W wersji domowej - na krzesłach Złamanie zmęczeniowe - częsty problem sportowców Nowa butelka Pepsi Light dla wszystkich fanów siłowni

Popularne w tym tygodniu:

Pierwsze sukcesy polskiej fitnesski. Lata treningów nie poszły na marne! Polski kulturysta wyłączony z życia. "Zawody i treningi poszły na inny plan" Były polski żużlowiec zbudował atletyczną sylwetkę. "Miał być ogień i był ogień!" Polska fitnesska zrzuciła koszulkę. Taki jest efekt ostrego wycisku! Jak to możliwe? W pięć lat został Supermanem Ból kręgosłupa lędźwiowego - ćwiczenia, które przyniosą ulgę Mówili, że jej się to znudzi i zacznie melanżować. Podopieczna Akopa Szostaka udowadnia, jak bardzo się mylili! Nie sposób tego nie skomentować. Zobacz, jak zmieniła się sylwetka kulturysty Ostroga piętowa – przyczyny, profilaktyka i ćwiczenia Orbitrek czy rowerek - co lepsze? Który sprzęt daje lepsze efekty? "Najlepsza klata w polskiej kulturystyce". To nie fotomontaż! Siła czy kondycja? Jak pracować nad siłą i kondycją jednocześnie?