15-minutowy trening pośladków dla leniwych

Przygotuj się na intensywne spalanie tłuszczu. Chociaż ten trening trwa tylko kwadrans, angażuje mięśnie pośladkowe w każdy możliwy sposób. W jego trakcie nie musisz podnosić się z podłogi, co czyni go idealnym treningiem dla leniwych.

Jak ćwiczą gwiazdy?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Najlepsze fryzury na siłownię "Piękna, młoda, mądra...". Obłędne zdjęcie polskiej mistrzyni fitness Hip thrust - najefektywniejsze ćwiczenia na mięśnie pośladkowe Psychologia sportu - podstawowe credo warte powtarzania "Sztanga poszła w ruch". Ewa Jagielska ostro trenuje Orbitrek - efekty. Ile kalorii spala orbitrek i jak długo trzeba ćwiczyć? Trening na rzeźbę - efekty Wkrótce debiut na profesjonalnej scenie. Kulturystka pokazała moc Trening całego ciała na smukłą sylwetkę w „małej czarnej” Jej kariera wisiała na włosku. Wszystko przez wydęty brzuch Najskuteczniejsze ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej Jaką aktywność wybrać?

Popularne w tym tygodniu:

Szykuje się do walki potworów. Taką obietnicę złożył fanom Wygląda jak młody bóg. Eksperci w szoku "Emocjonujący czas" za Anną Lewandowską. Znów jest w swoim żywiole