5 ćwiczeń, które wykonasz z dzieckiem

Trening z dzieckiem to szansa na zrzucenie zbędnych kilogramów, które pozostały po okresie ciąży. Ten zestaw ćwiczeń obejmuje m.in. plank, wykroki w tył i przysiady. Jego autorka, Andrea Orbeck - trenerka gwiazd i matka, specjalizuje się w układaniu treningów dla kobiet, które chcą zadbać o kondycję fizyczną w stanie błogosławionym i po narodzinach dziecka.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Efekty P90X "Podnoszenie ciężarów czyni cię męskim?". Polska fitnesska wygląda jak milion dolarów Jak wyglądają treningi bokserskie ministra Szumowskiego? "Dajemy ostro w kość" Kizomba - taniec i muzyka. Na czym polega i jak wygląda nauka? Wielki sukces polskiej fitnesski. To ścisła światowa czołówka MUZYKA POKOLEŃ JUŻ 22.09 NA DACHU GDAŃSKA czyli PARKOWISKO SOUNDOF GENERATION FESTIVAL "Cyborg" pokazał uda. Kulturysta z Rosji straszy rywali 5 sposobów, aby spalić więcej kalorii podczas chodzenia. Chodzenie a odchudzanie Jakie koordynacyjne zdolności motoryczne poprawiamy, uprawiając piłkę nożną? Branża fitness bardzo się zmieni. "Nie wrócimy do poziomu, który był na początku roku" Gwiazdor Fame MMA zdjął koszulkę. "Ty wariacie" Trener personalny. Kiedy warto skorzystać z usług trenera personalnego?

Popularne w tym tygodniu:

Zrobiła zdjęcie w lustrze. "Sylwetka marzenie" Odsłoniła brzuch na plaży. Zdjęcie poróżniło internautów "Blisko perfekcji!". Tak wygląda nowy Hulk "Papierowa talia". Lawina komentarzy pod zdjęciem Zrobiła selfie w łazience. Fani zachwyceni Najsilniejszy policjant w Polsce. "I weź tutaj odmów mandatu" Przepuklina pępkowa - bezpieczne ćwiczenia przy przepuklinie pępkowej