5 ćwiczeń, które wykonasz z dzieckiem

Trening z dzieckiem to szansa na zrzucenie zbędnych kilogramów, które pozostały po okresie ciąży. Ten zestaw ćwiczeń obejmuje m.in. plank, wykroki w tył i przysiady. Jego autorka, Andrea Orbeck - trenerka gwiazd i matka, specjalizuje się w układaniu treningów dla kobiet, które chcą zadbać o kondycję fizyczną w stanie błogosławionym i po narodzinach dziecka.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Justyna Soja mówi o sposobie na słabe dni. Pomoże wyjście ze strefy komfortu CZY KALISTENIKA TO TRENING DLA KAŻDEGO? Minister zdrowia Łukasz Szumowski trenuje boks. Padła propozycja… walki z Andrzejem Gołotą! "Człowiek ze stali". "Hulk" straszy rywali High heels fitness – zajęcia fitness na szpilkach Jak ona to robi? Śliczna fitnesska zdradziła przepis na sukces Pierwsza pomoc dla kręgosłupa. Polska trenerka pokazuje, jak ćwiczyć przy siedzącym trybie pracy Koronawirus. Kiedy poćwiczysz na siłowni? Ekspert wskazał dwie daty Zalety jogi Sposoby na zakwasy Zbliża się Arnold Classic. Patrick Moore gotowy na debiut Natalia Gacka wskazuje zalety treningu o poranku. "Nigdy tak dobrze się nie czułam"

Popularne w tym tygodniu:

Najlepsze nogi kulturystyki? Wielki mistrz w formie "To ten czas". Tak wygląda po 15 miesiącach harówki "Przepiękny!". Pokazała wyrzeźbiony brzuch Planował to trzy lata. Polak wyrusza na podbój Ameryki Z trudem zmieścił się w kadrze. "Mutant" i jego monstrualna sylwetka Stanęła przed lustrem i podwinęła bluzkę. Ma czym się pochwalić Przyznał się, że bierze sterydy. Jego słowa powinny być przestrogą Prawdziwe monstrum! "Gigant z Ukrainy" zachwycił internautów "Takie małe porównanie". 12 lat temu wyglądała zupełnie inaczej "Herkules na siłowni". Boli od samego patrzenia