5 ćwiczeń, które wykonasz z dzieckiem

Trening z dzieckiem to szansa na zrzucenie zbędnych kilogramów, które pozostały po okresie ciąży. Ten zestaw ćwiczeń obejmuje m.in. plank, wykroki w tył i przysiady. Jego autorka, Andrea Orbeck - trenerka gwiazd i matka, specjalizuje się w układaniu treningów dla kobiet, które chcą zadbać o kondycję fizyczną w stanie błogosławionym i po narodzinach dziecka.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening push-pull - specyfika, typy ćwiczeń, zalety Trening Chudotwórcy - Konrada Gacy Wybierz najlepszą siłownię 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut Pierwsza pomoc w przypadku stłuczeń, skręceń lub innych urazów Czym jest trening split? Jakie przynosi efekty? Jak poprawić mobilność? Ćwiczenia na mięśnie brzucha - jak ćwiczyć, by widzieć efekty? Wpływ vogi na ciało i umysł Tam gdzie kończy się walka z otyłością, zaczyna się batalia o ciało. Tomasz Choiński – prawa ręka Ewy Chodakowskiej Najpopularniejsze zajęcia fitness - co kochają Polki?

Popularne w tym tygodniu:

Pozycja siedząca - przywilej naszych czasów czy cichy zabójca? Dlaczego warto regularnie jeździć na rowerze? Tłusty czwartek 2020. Jak spalić pączki? Wszystko, czego potrzebujesz to hantle i ławeczka. Guru fitnessu pokazuje proste ćwiczenia dla wszystkich Na Pomorzu uczczą setną rocznicę zaślubin z morzem Niedziela w Bielsku-Białej pod znakiem Biegu Zbója Chiński maratończyk przebiegł w domu 50 km. Jest zamknięty z powodu epidemii koronawirusa To najczęstszy błąd podczas robienia brzuszków. Simeon Panda daje cenną wskazówkę Czas na jubileuszowy Bieg Wedla. Zawodnicy rywalizować będą w Parku Skaryszewskim Na starcie setki narciarzy z całego świata. Zbliża się 44. Bieg Piastów Rusza Grand Prix Gdyni. Na początek Bieg Urodzinowy Zakochani na start. Zbliżają się Walentynki