5 ćwiczeń, które wykonasz z dzieckiem

Trening z dzieckiem to szansa na zrzucenie zbędnych kilogramów, które pozostały po okresie ciąży. Ten zestaw ćwiczeń obejmuje m.in. plank, wykroki w tył i przysiady. Jego autorka, Andrea Orbeck - trenerka gwiazd i matka, specjalizuje się w układaniu treningów dla kobiet, które chcą zadbać o kondycję fizyczną w stanie błogosławionym i po narodzinach dziecka.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Program 300 brzuszków - przygotowanie, plan treningu, efekty Trening przeciążeniowy HST — zasady, ćwiczenia, zalety i wady Częste błędy biegaczy Ćwiczenia spalające najwięcej kalorii Kalistenika. Trening w domu bez sprzętu. Plan treningowy dla początkujących Stłuczenie kolana – pierwsza pomoc w urazach stawu kolanowego Designerskie i wygodne buty do biegania Nike Air Max Sequent Ćwiczenia na zgrabne pośladki Podobno kto biega dla przyjemności ten… Ból po treningu, którego nie wolno zbagatelizować Trampolina fitness- skuteczność potwierdzona efektami Jak zacząć ćwiczyć i jeść zdrowo?

Popularne w tym tygodniu:

Jak się ubrać na siłownię? Przegląd wygodnych dresów męskich Legginsy a rodzaj sportu - jak dopasować model do typu aktywności fizycznej?