Fit małżeństwo - Joanna i Dariusz Brzezińscy

W świecie fitnessu pojawiają się coraz to nowe twarze, a te już dobrze znane rozszerzają zakres swojej działalności. Joanna i Dariusz Brzezińscy to fit małżeństwo - instruktorzy i trenerzy fitness, który promują zdrowy tryb życia.

Brzezińscytrenują.pl to strona internetowa polskiego fit małżeństwa — Joanny (instruktorki fitness i pilates) i Dariusza Brzezińskich. To para trenerów i dietetyków, którzy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Oprócz indywidualnych treningów propagują zdrowy tryb życia, którego elementem jest fitness.

Brzezińscy są autorami programu treningowego (na płycie DVD) zatytułowanego Fit&Slide, którego skuteczność wiąże się ze stosowaniem zdrowej diety. Zdaniem trenerów, właściwa dieta stanowi aż 70% sukcesu w walce ze zbędnymi kilogramami, dążeniu do szczupłej i zgrabnej sylwetki.

Podstawą planu treningowego Fit&Slide jest ruch poślizgowy znany z rehabilitacji. Dostępne są jego dwie wersje — skierowana do mężczyzn i ta, której adresatkami są kobiety. Podział nie jest obligatoryjny. Kobiety, dla których trening z Joanną jest niewystarczający, mogą próbować ćwiczyć z Dariuszem.

W procesie układania programów treningowych Brzezińscy nie pomijają kobiet w ciąży. Z myślą o nich opracowują ćwiczenia, które mogą wykonywać w stanie błogosławionym, a także udzielają porad dotyczących potrzeb żywieniowych w poszczególnych trymestrach ciąży, na temat suplementacji czy diety laktacyjnej.

Brzezińscy wydają również magazyn pod tytułem Czas na fitness. Pismo jest współredagowane przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego. Znajdziemy w nim propozycje treningów, informacje o trenerach personalnych w Polsce i artykuły dedykowane fit mamom.

Efektem realizacji programu treningowego Joanny i Dariusza Brzezińskim jest redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśni i poprawa wydolności organizmu. Jeżeli będziemy konsekwentni, rezultaty pojawią się po 30 dniach.

Oprócz treningów i magazynu Brzezińscy promują system treningowo-dietetyczny Professional Home Workout Studio. Fit and Eat obejmuje różne warianty diet, w tym dla wegetarian i kobiet w ciąży. Korzystają z nich aktorzy, którzy przygotowują się do wymagających ról filmowych (m.in.: Aleksandra Hamkało i Antoni Pawlicki), a także biznesmeni.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że Brzezińscy przygotowywali aktora Borysa Szyca do roli Silnego w filmie pod tytułem Wojna polsko-ruska.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Gwiazdy:

Ma 71 lat i schudła 20 kilogramów. Jak tego dokonała? 30-30-40 - tajemnica diety Cindy Crawford Na czym polega dieta 9:1, którą stosuje Jennifer Aniston? Zdradzamy, jak dba o linię Edyta Górniak Dieta paleo i spacery - przepis na smukłą sylwetkę Magdy Mołek Miranda Kerr - seksbomba, która kocha aktywność fizyczną Anna Guzik zrzuciła kilkanaście kilogramów Jak Kim Kardashian schudła 32 kilogramy? 5 rzeczy, których warto nauczyć się od Cameron Diaz Oczyszczający koktajl Gwyneth Paltrow Anna Lewandowska kończy dziś 29 lat! Oto, jak została gwiazdą Anna Mucha – zmiana rozmiaru 38 na 34 Jakiej diecie i ćwiczeniom Sandra Bullock zawdzięcza zgrabną sylwetkę? Mel B - od piosenkarki do trenerki fitness Jillian Michaels i Tiffany Rothe - trenerki fitness zza oceanu Kampania społeczna #mójpierwszyraz Jadłospis diety Taylora Lautnera. Sekret muskularnej sylwetki aktora Jadłospis i zestaw ćwiczeń Miley Cyrus Dieta South Beach - dieta aktorki Nicole Kidman Na czym polega dieta alkaliczna Victorii Beckham? Dieta pięciu czynników Evy Mendes Dieta makrobiotyczna. Sekret sylwetki Madonny Dieta strefowa. Sekret sylwetki Jennifer Aniston Rihanna i nowe buty Ignite Disc Sleeve 

Popularne w tym tygodniu:

Pierwsza polska Supermodelka Plus Size — sprawdź kto to!