Naturalne spalacze tłuszczu

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, których producenci zapewniają, że stosując je, spalimy tkankę tłuszczową bez zbędnego wysiłku. Czy jednak warto po nie sięgać, skoro naszym sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami może być natura?

Shutterstock

Ten artykuł ma 5 stron:

Kofeina

Nie od dzisiaj wiadomo, że kofeina działa pobudzająco. Ma też właściwości hamujące łaknienie i przyspieszające metabolizm. Nic zatem dziwnego, że jest to jeden ze składników preparatów odchudzających.

Środki ułatwiające odchudzanie

Ilość kofeiny w kawie uzależniona jest od jej rodzaju. I tak najwięcej jest jej w kawie parzonej (100–120 mg), a najmniej w espresso (60–80 mg). By mała czarna pomogła nam w utracie zbędnych kilogramów, należy ją pić rano oraz 30 minut przed planowanym treningiem. I uwaga: kawa powinna być czarna — dodatki, takie jak cukier czy śmietanka, znacznie podnoszą jej kaloryczność.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Właściwa waga według dra Cohena Schudła 32 kilogramy w ciągu 8 miesięcy. Metamorfoza Kariny Rudzińskiej Sok z cytryny – właściwości i zastosowanie Sól, która odkwasza organizm. Przygotujesz samodzielnie Dieta śródziemnomorska - zasady diety, efekty, przykładowy jadłospis i przepisy Dieta paleo dla ludzi aktywnych fizycznie Schudł 50 kilogramów. Metamorfoza Tomasza Niklasa Odstawiła alkohol i węglowodany. Waży 63 kg mniej, wygląda 20 lat młodziej 12 grup produktów na płaski brzuch. Zasady diety ABS Dieta DASH - zasady, efekty, przykładowy jadłospis. Możesz bezkarnie jeść czekoladę Bezpieczne oszukiwanie na diecie Jedna łyżeczka dziennie pomaga spalić tłuszcz

Popularne w tym tygodniu:

Brzuch stresowy - jak wygląda i jak się go pozbyć? Ile białka po treningu? Dlaczego należy spożywać białko po treningu? Obwód pasa - jaki powinien być? Sprawdź, ile masz w pasie Polędwica w czerwonym pieprzu z sosem aioli z pieczonego czosnku i słodkimi ziemniakami