Naturalne spalacze tłuszczu

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, których producenci zapewniają, że stosując je, spalimy tkankę tłuszczową bez zbędnego wysiłku. Czy jednak warto po nie sięgać, skoro naszym sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami może być natura?

Shutterstock

Ten artykuł ma 5 stron:

Kofeina

Nie od dzisiaj wiadomo, że kofeina działa pobudzająco. Ma też właściwości hamujące łaknienie i przyspieszające metabolizm. Nic zatem dziwnego, że jest to jeden ze składników preparatów odchudzających.

Środki ułatwiające odchudzanie

Ilość kofeiny w kawie uzależniona jest od jej rodzaju. I tak najwięcej jest jej w kawie parzonej (100–120 mg), a najmniej w espresso (60–80 mg). By mała czarna pomogła nam w utracie zbędnych kilogramów, należy ją pić rano oraz 30 minut przed planowanym treningiem. I uwaga: kawa powinna być czarna — dodatki, takie jak cukier czy śmietanka, znacznie podnoszą jej kaloryczność.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Napoje przyspieszające odchudzanie Olej kokosowy - jak jeść, jak go stosować? Odchudzanie nastolatków - dieta odchudzająca dla nastolatków Brakuje ci energii? Być może spożywasz te produkty 5 sposobów na zatrzymaną wodę w organizmie Przepisy na domowe herbatki odchudzające Dlaczego warto jeść kiełki na diecie? Facefitness, czyli jak w naturalny sposób usunąć zmarszczki? Jak skutecznie zrezygnować ze słodyczy? Niskokaloryczne wegańskie śniadania - oto pięć znakomitych przepisów Przyczyny przybierania na wadze Czarna lemoniada - przepis i właściwości superfood

Popularne w tym tygodniu:

Była Miss Polski pokazała się w bikini. I te komentarze