Naturalne spalacze tłuszczu

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, których producenci zapewniają, że stosując je, spalimy tkankę tłuszczową bez zbędnego wysiłku. Czy jednak warto po nie sięgać, skoro naszym sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami może być natura?

Shutterstock

Ten artykuł ma 5 stron:

Kofeina

Nie od dzisiaj wiadomo, że kofeina działa pobudzająco. Ma też właściwości hamujące łaknienie i przyspieszające metabolizm. Nic zatem dziwnego, że jest to jeden ze składników preparatów odchudzających.

Środki ułatwiające odchudzanie

Ilość kofeiny w kawie uzależniona jest od jej rodzaju. I tak najwięcej jest jej w kawie parzonej (100–120 mg), a najmniej w espresso (60–80 mg). By mała czarna pomogła nam w utracie zbędnych kilogramów, należy ją pić rano oraz 30 minut przed planowanym treningiem. I uwaga: kawa powinna być czarna — dodatki, takie jak cukier czy śmietanka, znacznie podnoszą jej kaloryczność.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Dieta dr Ornisha – leczy i spala tłuszcz Prosty Fitness [Lekcja 2] Kuchenne wskazówki obróbki mięsa Schudła 10 kilogramów w 5 miesięcy. Metamorfoza Elizy Wydrych-Strzeleckiej, autorki bloga Fashionelka Schudła 20 kilogramów w 10 miesięcy – niezwykła przemiana Kamili Saganowskiej Ćwiczenia - element procesu odchudzania według Konrada Gacy Jaki masz rodzaj tłuszczu? Dieta niskowęglowodanowa - efekty, zasady, jadłospis Najdziwniejsze diety świata - HCG, biblijna, tasiemcowa Prosty Fitness [Lekcja 21] Tłuszcz jako paliwo Przeprowadź cukrowy detoks. Schudniesz i poprawisz zdrowie Co dzieje się z ciałem, gdy rezygnujemy z posiłku? Rola silnej woli w odchudzaniu