Naturalne spalacze tłuszczu

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, których producenci zapewniają, że stosując je, spalimy tkankę tłuszczową bez zbędnego wysiłku. Czy jednak warto po nie sięgać, skoro naszym sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami może być natura?

Shutterstock

Ten artykuł ma 5 stron:

Kofeina

Nie od dzisiaj wiadomo, że kofeina działa pobudzająco. Ma też właściwości hamujące łaknienie i przyspieszające metabolizm. Nic zatem dziwnego, że jest to jeden ze składników preparatów odchudzających.

Środki ułatwiające odchudzanie

Ilość kofeiny w kawie uzależniona jest od jej rodzaju. I tak najwięcej jest jej w kawie parzonej (100–120 mg), a najmniej w espresso (60–80 mg). By mała czarna pomogła nam w utracie zbędnych kilogramów, należy ją pić rano oraz 30 minut przed planowanym treningiem. I uwaga: kawa powinna być czarna — dodatki, takie jak cukier czy śmietanka, znacznie podnoszą jej kaloryczność.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Zalety jajek Szot do picia, który podkręca metabolizm. Jak zrobić shot z octu jabłkowego? Jak wykorzystać cytrynę, by się odchudzić? Co jest dobre na odchudzanie? Produkty dobre na odchudzanie 15 kg w 3 miesiące Rośliny na odchudzanie - zioła spalające tłuszcz Niezdrowe jedzenie Jak spalić kawałek pizzy? Witaminy na odchudzanie - sprawdź, co zażywać przy odchudzaniu Dieta 1200 kalorii - efekty, jadłospis, przepisy. Zalecana jest tylko dla kobiet Schudła 20 kilogramów w 10 miesięcy – niezwykła przemiana Kamili Saganowskiej Kmin rzymski na odchudzanie - jak stosować?