Naturalne spalacze tłuszczu

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, których producenci zapewniają, że stosując je, spalimy tkankę tłuszczową bez zbędnego wysiłku. Czy jednak warto po nie sięgać, skoro naszym sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami może być natura?

Shutterstock

Ten artykuł ma 5 stron:

Kofeina

Nie od dzisiaj wiadomo, że kofeina działa pobudzająco. Ma też właściwości hamujące łaknienie i przyspieszające metabolizm. Nic zatem dziwnego, że jest to jeden ze składników preparatów odchudzających.

Środki ułatwiające odchudzanie

Ilość kofeiny w kawie uzależniona jest od jej rodzaju. I tak najwięcej jest jej w kawie parzonej (100–120 mg), a najmniej w espresso (60–80 mg). By mała czarna pomogła nam w utracie zbędnych kilogramów, należy ją pić rano oraz 30 minut przed planowanym treningiem. I uwaga: kawa powinna być czarna — dodatki, takie jak cukier czy śmietanka, znacznie podnoszą jej kaloryczność.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Jak pozbyć się cellulitu? Prosty Fitness [Lekcja 29] Tłuszcz nie sprawi, że zaczniesz tyć Metamorfozy pod okiem Szymona Murawskiego Prosty Fitness, czyli NAWYK, który zmieni Twoją sylwetkę Dieta wątrobowa - dla kogo przeznaczona i co można jeść? Jadłospis i przepisy Dieta 36s Produkty, po których błyskawicznie rośnie brzuch Gorzka czekolada na diecie. Czy gorzka czekolada tuczy? "Dni kobiece" a odchudzanie? Ratunku! Waga rośnie :( Specyfika diety przetworowej Jak schudnąć bez wyrzeczeń? Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Popularne w tym tygodniu:

TOP 5 najlepszych źródeł kwasów tłuszczowych omega-3