Naturalne spalacze tłuszczu

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, których producenci zapewniają, że stosując je, spalimy tkankę tłuszczową bez zbędnego wysiłku. Czy jednak warto po nie sięgać, skoro naszym sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami może być natura?

Shutterstock

Ten artykuł ma 5 stron:

Kofeina

Nie od dzisiaj wiadomo, że kofeina działa pobudzająco. Ma też właściwości hamujące łaknienie i przyspieszające metabolizm. Nic zatem dziwnego, że jest to jeden ze składników preparatów odchudzających.

Środki ułatwiające odchudzanie

Ilość kofeiny w kawie uzależniona jest od jej rodzaju. I tak najwięcej jest jej w kawie parzonej (100–120 mg), a najmniej w espresso (60–80 mg). By mała czarna pomogła nam w utracie zbędnych kilogramów, należy ją pić rano oraz 30 minut przed planowanym treningiem. I uwaga: kawa powinna być czarna — dodatki, takie jak cukier czy śmietanka, znacznie podnoszą jej kaloryczność.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Jak o figurę dba Miss Polski? Sposób na ładny biust: damskie pompki Rozpocznij zdrowo odchudzanie Ukryte kalorie W czym tkwi tajemnica tabletek odchudzających? Dieta refluksowa - co jeść a czego nie w chorobie refluksowej? Najważniejsze zasady Dieta przed kolonoskopią - zasady, jadłospis, przepisy, efekty Sekret zdrowych nawyków Dieta truskawkowa - czy jest bezpieczna? Koktajl hamujący apetyt, który przygotujesz w 5 minut Dietetyczne tiramisu - niskokaloryczne tiramisu bez cukru. Przepis na fit tiramisu Dieta redukcyjna Akopa Szostaka - opinie i wszystko, co musisz o niej wiedzieć