Woda kokosowa - naturalny izotonik

Napoje izotoniczne powinny znaleźć się w diecie wszystkich aktywnych fizycznie osób. Najlepszym naturalnym izotonikiem jest woda kokosowa. Uwielbiają ją biegacze i triatloniści. Nawadnia organizm, gasi pragnienie, uzupełnia niedobory mikroelementów.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Poznaj metody ćwiczenia z piłką Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud - z obciążeniem i bez obciążenia Rest day na sportowo? Linn Lowes ma kilka porad dotyczących dnia odpoczynku Rośnie godny następca. 3-letni syn legendy Strongman podnosi ciężary Ćwiczenia na nogi na wyszczuplenie ud i podkreślenie mięśni. 4 najważniejsze ćwiczenia i ich modyfikacje Jak postępować w przypadku skręconego stawu? Światowe sale treningowe opanował fenomen BODYPUMP. W Polsce też zwiększa się rzesza jego zwolenników Pięć wersji przysiadów na piękne pośladki Pozycja siedząca - przywilej naszych czasów czy cichy zabójca? Kalistenika. Efektywny trening dla zapracowanych. Tylko 12 minut dziennie. Jak ćwiczyć efektywnie z Core Bag? Zobacz pokaz w wykonaniu Linn Lowes Ćwiczenia na orbitreku. Prosty sposób na dobrą formę

Popularne w tym tygodniu:

"Pączuś" vs. gwiazda fitness. Niesamowita zmiana pięknej Polki "Bo się zakochać można!". Internauci uwielbiają urodę polskiej fitnesski Anna Banks w zjawiskowej sukience. Fani od razu zwrócili uwagę na mięśnie "Jeśli moja ręka jest technicznie moją nogą". Sportowiec bez trzech kończyn zadziwia świat Marzy o karierze w ringu. 10-latek z Rosji trenuje jak zawodowiec Piękna gwiazda fitness długo pracowała na ten sukces. "Zaczynałam od zera" Jak on to robi? Wspaniały pokaz siły na wózku inwalidzkim Na taki efekt pracowała latami. Piękna fitnesska przeszła wielką przemianę 129 kg żywej wagi. Polski kulturysta prawie zakrył choinkę! Piękna fitnesska stawia wszystko na jedną kartę! Internauci pod wrażeniem. "Sztos", "Rakieta" Krokomierz - czy warto w niego zainwestować? Jakie funkcje oferuje krokomierz? Tunel aerodynamiczny - co to jest i jak działa? Ile trwa i kosztuje lot w tunelu?