Woda kokosowa - naturalny izotonik

Napoje izotoniczne powinny znaleźć się w diecie wszystkich aktywnych fizycznie osób. Najlepszym naturalnym izotonikiem jest woda kokosowa. Uwielbiają ją biegacze i triatloniści. Nawadnia organizm, gasi pragnienie, uzupełnia niedobory mikroelementów.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Sześciotygodniowy program dla średnio zaawansowanych Czy na pewno poprawnie ćwiczysz Pośladki ? Zwykłe farby do włosów, a naturalne preparaty Herbatint Jak ćwiczyć z gumą oporową Motywacja kluczem do działania Kalendarz imprez pływackich na rok 2016 Coś niesamowitego! Nowy rekord świata w planku (wideo) Trening siłowy: negatywne skutki zdrowotne Stopień po stopniu. Bieg po schodach na wzmocnienie nóg Zalety jogi Jak zacząć ćwiczyć? 400 biegaczy na ponad 50-kilometrowej trasie. Zbliża się Zimowy Ultramaraton Karkonoski

Popularne w tym tygodniu:

Kwarantanna. Jak nie dać się stresowi i zadbać o swoje zdrowie? Eustres i dystres, czyli dobro i zło? Jak działają hormony stresu? Koronawirus. Biegacze nie przestają zadziwiać. Maraton pokonał... w salonie Larry Williams dba o formę. Jego wyczyny na treningach robią wrażenie Ćwiczenia na klatkę piersiową w domu bez sprzętu Koronawirus. Słynne lekkoatletyczne małżeństwo nie nudzi się w domu. Co za ćwiczenia Koronawirus. Polska para przebiegła maraton... we własnym ogródku Koronawirus. W Chinach odbył się pierwszy bieg. Udział w nim wzięło tysiąc osób Krótko i intensywnie. Natalia Gacka podpowiada, jak ćwiczyć brzuch "Nie bądź leniuchem podczas kwarantanny". Anita Herbert pokazała, jak trenować Koronawirus. Fitnesska ze Słowacji pokazała zestaw domowych ćwiczeń Koronawirus. Wojciech Machnik przebiegł maraton wokół łóżka. "Błędnik świrował"