Czym jest nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej?

Nowoczesną metodą pozbywania się nadmiaru tkanki tłuszczowej jest aktualnie cavilipoliza, czyli zabieg nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości. Zabieg ten jest alternatywą dla typowej liposukcji, a jego efekty bywają widoczne szybko. Warto wiedzieć o tej metodzie nieco więcej.

123RF

Działanie civilipolizy

Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej opiera się głównie na rozbiciu komórek tłuszczowych i cholesterolu przy użyciu składnika tj. fosfatydylocholina. Jest to to substancja, którą pozyskuje się z soi. Zadaniem zabiegu jest nie tylko zredukowanie tkanki tłuszczowej, ale też poprawienie kolorytu skóry, jej elastyczności i zwiększenie produkcji kolagenu, co wpływa na wydłużenie czasu starzenia się skóry.

Jak zgubić zbędne kilogramy?

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i komfortowy dla klienta. Przez 30 minut pacjent leży na leżance poobklejany elektrodami, które w sposób całkowicie bezbolesny i nieodczuwalny dla pacjenta rozbijają komórki tłuszczowe i cholesterol. Wybór miejsca, które będzie poddane zabiegowi, jest dowolne. Dlatego też można spokojnie zdecydować się na partie brzucha, ud, pośladków, ramion i innych. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że efekt nie jest natychmiast widoczny, lecz aby skutecznie i bezpiecznie wpłynąć na redukcję centymetrów w ciele, potrzeba kurację przebyć w całości, czyli do 6 zabiegów w odstępach co 10 dni.

Z uwagi na dużą innowacyjność i szybką skuteczność zabieg nie należy do najtańszych. Koszt jednego zabiegu waha się nawet od 1000 do 1400zł. Oprócz ceny są też przeciwwskazania ogólne, które wykluczają osoby z gruźlicą, nowotworami, zakrzepicą i niewydolnością nerek lub wątroby do skorzystania z tego typu zabiegu. Dodatkowo również w okresie ciąży, miesiączki i u osób z różnego rodzaju implantami w ciele ten zabieg nie jest wskazany.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Chrom a odchudzanie Znaczenie błonnika w odchudzaniu Schudnij przed ślubem Bezpieczne oszukiwanie na diecie Przekąski, które zmniejszają apetyt Bezpieczne odchudzanie Schudnij bez wysiłku Zmniejsz wartość kaloryczną posiłków Czym jest efekt jo-jo? Poznaj zabiegi odchudzające Czy warto stosować środki na odchudzanie? Preparaty odchudzające – jakie wybrać? Czy też popełniasz te błędy żywieniowe? Produkty dobre na odchudzanie Czy suplementy na odchudzanie są skuteczne? Przepisy na domowe herbatki odchudzające Czy kosmetyki wyszczuplające są skuteczne? Przyjemne odchudzanie Czy alergia może mieć wpływ na odchudzanie? Co pomoże ci w odchudzaniu? Rola psychiki w procesie odchudzania Rola regularnych posiłków w odchudzaniu Cała prawda o słodzikach Rola silnej woli w odchudzaniu

Popularne w tym tygodniu:

Czy owsianka może pomóc schudnąć? Sprawdź dietę owsiankową Schudła 70 kilogramów w ciągu 3 lat. Metamorfoza Agnieszki Pniak Jak schudnąć w miesiąc? Poznaj dietę Whole30 Dlaczego warto jeść zimne ziemniaki? Idealne na dolegliwości pokarmowe i problemy z poziomem cukru we krwi Wrzuciła na Facebooka post ze swoim zdjęciem i obaliła mit Jak poradzić sobie z tłuszczem na brzuchu? Prosty Fitness [Lekcja 24] Na czym smażyć? Prosty Fitness [Lekcja 25] Cholesterol, to nie jego wina Prosty Fitness [Lekcja 26] Wysoki cholesterol to nie powód zawału Prosty Fitness [Lekcja 27] Wysokie stężenie cząsteczek LDL Prosty Fitness [Lekcja 28] Jaja to sam cholesterol i tłuszcz Prosty Fitness [Lekcja 29] Tłuszcz nie sprawi, że zaczniesz tyć