Polacy nie wiedzą, jak się odchudzać? (WIDEO)

Według badań większość osób w naszym kraju nie wie czym jest dieta i na czym ma ona polegać. Niestety odbija się to na naszym zdrowiu i formie, ponieważ Polacy są coraz grubsi. Nadwaga jest coraz większym problemem i choć staramy się z nią walczyć, to robimy to bardzo chaotycznie.

Niestety będąc na diecie Polacy popełniają wiele błędów, jak nieregularne posiłki, pomijanie śniadań, czy ograniczenie ilości i wielkości posiłków. Jednak nadal nie zwracamy uwagi na jakość pożywienia.

Najwyższa pora jednak, abyśmy sobie uświadomili, że dieta to nie chwilowy zryw, a stała zmiana nawyków żywieniowych, aby na stałe zmienić swoje życie i poprawić jego jakość.

Diety odchudzające


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Dekalog osoby odchudzającej się Dieta baletnicy - co to jest, zasady, efekty. Jadłospis tak ubogi, że przypomina głodówkę Napój, który usprawnia procesy trawienne i hamuje apetyt 5 przypraw, które warto dodawać do koktajli. Poleca Ewa Chodakowska Dieta 2000 kalorii - dobry pomysł dla aktywnych fizycznie kobiet. Efekty, przepisy, jadłospis Jak pozbyć się cellulitu? Dieta redukcyjna jadłospis – czym jest, zasady diety, przykładowy jadłospis Kolejny dzień z Moniką Honory, czyli: żeby schudnąć, trzeba jeść! Krokomierz – jak działa? Jak omijanie śniadania może zmienić Twoje życie i ciało? Dieta Intermittent Fasting (IF) w teorii i praktyce 4 odchudzające triki, bardziej pomocne niż "jedz mniej i ćwicz więcej” Jak zacząć zdrowo jeść?

Popularne w tym tygodniu:

Polska fitnesska pokazała stare zdjęcie. Ma problemy przez "decyzje z przeszłości" Szerokie biodra - jak z tym walczyć? Skuteczne ćwiczenia na biodra