Polacy nie wiedzą, jak się odchudzać? (WIDEO)

Według badań większość osób w naszym kraju nie wie czym jest dieta i na czym ma ona polegać. Niestety odbija się to na naszym zdrowiu i formie, ponieważ Polacy są coraz grubsi. Nadwaga jest coraz większym problemem i choć staramy się z nią walczyć, to robimy to bardzo chaotycznie.

Niestety będąc na diecie Polacy popełniają wiele błędów, jak nieregularne posiłki, pomijanie śniadań, czy ograniczenie ilości i wielkości posiłków. Jednak nadal nie zwracamy uwagi na jakość pożywienia.

Najwyższa pora jednak, abyśmy sobie uświadomili, że dieta to nie chwilowy zryw, a stała zmiana nawyków żywieniowych, aby na stałe zmienić swoje życie i poprawić jego jakość.

Diety odchudzające


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Sprawdź, czy... nie zajadasz swoich emocji! Kawa z tłuszczem dodaje energii i hamuje łaknienie. Powinny ją pić osoby aktywne fizycznie (WIDEO) Najlepsze suplementy odchudzające Trzy dni, tydzień, miesiąc z bananem. Japońska dieta bananowa Dlaczego diety nie działają? Dziewczyna przez trzy lata piła herbatki odchudzające. Po ich odstawieniu trafiła do szpitala Słodka prawda o gorzkiej czekoladzie Co robić w czasie ciąży, by łatwiej schudnąć po porodzie? Sok z cytryny – właściwości i zastosowanie Pomysły na wykorzystanie chia w menu na utratę wagi, cz. 2 Dieta odchudzająca – jaką wybrać? Catering dietetyczny - zanim wybierzesz ...