Polacy nie wiedzą, jak się odchudzać? (WIDEO)

Według badań większość osób w naszym kraju nie wie czym jest dieta i na czym ma ona polegać. Niestety odbija się to na naszym zdrowiu i formie, ponieważ Polacy są coraz grubsi. Nadwaga jest coraz większym problemem i choć staramy się z nią walczyć, to robimy to bardzo chaotycznie.

Niestety będąc na diecie Polacy popełniają wiele błędów, jak nieregularne posiłki, pomijanie śniadań, czy ograniczenie ilości i wielkości posiłków. Jednak nadal nie zwracamy uwagi na jakość pożywienia.

Najwyższa pora jednak, abyśmy sobie uświadomili, że dieta to nie chwilowy zryw, a stała zmiana nawyków żywieniowych, aby na stałe zmienić swoje życie i poprawić jego jakość.

Diety odchudzające


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Jakie mogą być skutki głodówki? Do czego prowadzi głodówka? Czy dieta ketogeniczna rzeczywiście działa? Dieta ketogeniczna - odchudzanie Trudy pracy dietetyka Schudła 70 kilogramów. Niedawno przyznała się, jak to zrobiła 5 prostych wskazówek na utratę wagi dla świeżo upieczonych mam Dieta na redukcję - efekty, jadłospis, przepisy. Odejmij 500 kalorii w ciągu dnia DIETA PALEO, czyli człowiek pierwotny powraca do łask Jedno białko odpowiada za to, czy tłuszcz spalasz, czy gromadzisz Jak uzyskać płaski brzuch? Zdrowe gorące napoje na zimę, które nie mają wpływu na wagę Jak łatwo i efektywnie schudnąć? Dieta mleczna - zasady. Mleko na śniadanie, mleko na obiad i mleko na kolację

Popularne w tym tygodniu:

Wysoki poziom kreatyniny - co powinniśmy wykluczyć z diety?