"Minie moda na Chodakowską, to spakuję bety i pojadę na Kretę. Będę kopać grządki!" (WIDEO)

Ewa Chodakowska niemal od początku kariery usilnie zapewnia o dystansie do siebie i krytyki. Ostatnio podobnie uparcie przekonuje, że nie obawia się końca swojej popularności. Twierdzi, że gdy minie moda na treningi z Ewą Chodakowską, przeprowadzi się do Grecji, gdzie będzie wieść spokojne życie.

— Moda na Chodakowską może sobie minąć, ale niech nie mija moda na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Minie moda na Chodakowską, to spakuję bety i pojadę na Kretę, będę grządki sobie kopać, mąż będzie łowił ryby, ja będę grillować — powiedziała trenerka fitness.

Fitness — dowiedz się więcej


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Co Meghan Markle robi dla zdrowia? Sprawdziliśmy Ma 71 lat i schudła 20 kilogramów. Jak tego dokonała? Mel B - od piosenkarki do trenerki fitness Janet Jackson przytyła w ciąży 30 kg. W ciągu 9 miesięcy zgubiła je, dzięki tym 4 trikom Sandra Prikker - trenerka z sześciopakiem Anna Lewandowska ma trenera personalnego? “Żaden trener nie jest specjalistą od wszystkiego” Jak gwiazdy fitness motywują do ćwiczeń na Instagramie? Supermodelki nago. Fala emocji w 7. Odcinku #Supermodelka Plus Size Krzysztof Golonka: Zawsze imponowali mi Brazylijczycy Złote wioślarki: Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj Pierwsza polska Supermodelka Plus Size — sprawdź kto to! Kayla Itsines — biogram, dieta i trening Bikini Body Guide