"Minie moda na Chodakowską, to spakuję bety i pojadę na Kretę. Będę kopać grządki!" (WIDEO)

Ewa Chodakowska niemal od początku kariery usilnie zapewnia o dystansie do siebie i krytyki. Ostatnio podobnie uparcie przekonuje, że nie obawia się końca swojej popularności. Twierdzi, że gdy minie moda na treningi z Ewą Chodakowską, przeprowadzi się do Grecji, gdzie będzie wieść spokojne życie.

— Moda na Chodakowską może sobie minąć, ale niech nie mija moda na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Minie moda na Chodakowską, to spakuję bety i pojadę na Kretę, będę grządki sobie kopać, mąż będzie łowił ryby, ja będę grillować — powiedziała trenerka fitness.

Fitness — dowiedz się więcej


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Rzucił sterydy. Pokazał, jak wygląda po miesiącu To mogło się skończyć tragicznie! Nieudana próba pobicia rekordu świata w martwym ciągu "CPK jednak istnieje". Fani zachwycili się jego zdjęciami z Egiptu "Powinny trafić do galerii sztuki". Fani nie mogą oderwać wzroku od tej fitnesski "Jest ciężko". Krzysztof Radzikowski pochwalił się efektami swojego wyzwania Zdradziła, na czym polega dojrzałość. I to zmysłowe zdjęcie Dostała przesyłkę z Kanady. Po jej otworzeniu została aresztowana "Nie powinni cię wpuszczać na plażę". Polka zrobiła poruszenie Żona Macieja Kota zachwyca w ciąży. Przepiękne zdjęcie Nie żyje trener największych gwiazd. Eric Fleishman miał 53 lata Internauci oszaleli po zdjęciu byłej Miss Polski. "Gorąca kobieta" "Perfect girl". Wystarczyło, że opublikowała jedno zdjęcie. Fani oszaleli