"Minie moda na Chodakowską, to spakuję bety i pojadę na Kretę. Będę kopać grządki!" (WIDEO)

Ewa Chodakowska niemal od początku kariery usilnie zapewnia o dystansie do siebie i krytyki. Ostatnio podobnie uparcie przekonuje, że nie obawia się końca swojej popularności. Twierdzi, że gdy minie moda na treningi z Ewą Chodakowską, przeprowadzi się do Grecji, gdzie będzie wieść spokojne życie.

— Moda na Chodakowską może sobie minąć, ale niech nie mija moda na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Minie moda na Chodakowską, to spakuję bety i pojadę na Kretę, będę grządki sobie kopać, mąż będzie łowił ryby, ja będę grillować — powiedziała trenerka fitness.

Fitness — dowiedz się więcej


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

"Mój mały doping treningowy". Święty-Ersetic o najlepszej motywacji Krzysztof Wierzbicki coraz bliżej ataku na rekord świata. Imponujący martwy ciąg! Jest najlepszą Polką w bikini fitness. Totalna dominacja Mariusz Pudzianowski ma receptę na to, jak zgubić brzuch. "To ciężkie, ale trzeba się zacząć uczyć" Aerobik pięknej Darii Kliszyny na basenie. Ćwiczenia w wodzie mają sporo zalet Mistrzyni świata zachwyciła w bikini. Fani natychmiast wyłapali jeden szczegół Pokazała się w samym bikini. Mocne komentarze Zostały mu już tylko pożegnalne zawody. Hafthor Bjornsson kończy karierę w Strongman Popek kompletnie wyczerpany! Pot lał się strumieniami. "Jak na poligonie" Sekrety żołnierskiej sylwetki Brada Pitta Szokujące słowa Hafthora Bjornssona. Jego rekord świata mógł być jeszcze lepszy! Fitnesska zachwyca się swoimi pośladkami. "Jestem okrutnie okropna"

Popularne w tym tygodniu:

Reprezentant Polski wziął ślub! Wiadomo, kim jest jego żona Wicemistrzyni świata oczarowała fanów. Zdjęcie robi furorę Zapozowała w skąpym stroju. Gwiazda budzi zmysły W takim stroju pokazała się na basenie. I te komentarze Mistrzyni świata wzięła ślub. Gwiazdy na weselu "Piękności". Gwiazda wystąpiła w zmysłowej sesji Ależ ma figurę! "Niesamowita" "Rusałka" wyłania się z wody. Tak bawi się gwiazda na rajskich wakacjach Podbiła scenę w Rio. Oto królowa Bikini Fitness Wygląda jak bogini. Polka kusi zmysłowym zdjęciem Palmy, basen i skąpe bikini. Tak gwiazda korzysta z urlopu Kiedyś ważyła 39 kilogramów. Ludzie śmiali się z polskiej gwiazdy