Trening całego ciała na smukłą sylwetkę w „małej czarnej”

Trening, który zapewni atrakcyjny wygląd w „małej czarnej”, obejmuje ćwiczenia angażujące wszystkie partie mięśniowe ciała. Są to: burpees z rotacją tułowia, mostek na jednej z nodze z dipem i plank ze zmianą położenia stóp w podskoku. Sekwencję tych 3 ćwiczeń należy powtórzyć 10 razy.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Obwisłe ramiona u kobiet. Jak temu zaradzić? Wykonujesz trening aerobowy po treningu siłowym? Przestań marnować czas! Sześć miesięcy treningu ze skakanką. Zobacz niesamowity efekt (wideo) Stłuczenia, otarcia, skaleczenie – jak radzić sobie z drobnymi urazami? Trening EMS - czy naprawdę wystarczy ćwiczyć 20 minut raz w tygodniu? Ile powinno się spać? Zadbaj o prawidłowy sen. To twoja darmowa regeneracja! Joga w pigułce dla początkujących Gumy do ćwiczeń to prosty sposób na rozbudowę mięśni. Jak dobrać gumy do ćwiczeń? Men Expert Survival Race już 19 czerwca w Warszawie Ćwiczenia rozciągające uelastycznią ciało i poprawią postawę Jaki ojciec, taki syn. Zdjęcie kulturystów hitem sieci Ile kosztuje dbanie o dobrą kondycję fizyczną?

Popularne w tym tygodniu:

Zrobiła zdjęcie w lustrze. "Sylwetka marzenie" Odsłoniła brzuch na plaży. Zdjęcie poróżniło internautów "Blisko perfekcji!". Tak wygląda nowy Hulk "Papierowa talia". Lawina komentarzy pod zdjęciem