Trening całego ciała na smukłą sylwetkę w „małej czarnej”

Trening, który zapewni atrakcyjny wygląd w „małej czarnej”, obejmuje ćwiczenia angażujące wszystkie partie mięśniowe ciała. Są to: burpees z rotacją tułowia, mostek na jednej z nodze z dipem i plank ze zmianą położenia stóp w podskoku. Sekwencję tych 3 ćwiczeń należy powtórzyć 10 razy.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Ma 38 lat i niesamowitą siłę. Kulturystka z Iranu przeciągnęła autobus Ćwiczenia na poprawę kondycji fizycznej - burpees, przysiady Jak zapobiegać kontuzjom? Ćwiczenia na kręgosłup lędźwiowy w domu. Poznaj kilka skutecznych ćwiczeń z ciężarem własnego ciała i z piłką Zgrabna Pupa - 3 Najskuteczniejsze Ćwiczenia na Pośladki Jak dbać o siebie po 30-tce? Barbara Zielińska ma cztery ważne rady Objawy chorób układu krążenia Charlotta ZOO Triathlon – ¼ Ironman odbędzie się 22 września 2018 r. w Dolinie Charlotty Boli od samego patrzenia! Lawina komentarzy pod filmem Fortuna! Tyle zapłacili za trening ze Schwarzeneggerem "Nigdy nie jest za późno". Polska fitnesska spełniła marzenia grubo po trzydziestce! Debiut i medal w MP Internauci zszokowani sylwetką Polaka. "To już kosmos"

Popularne w tym tygodniu:

"Nogi marzenie". Fani zachwyceni jej najnowszym zdjęciem Odsłoniła udo i się zaczęło. Co za komentarze Zrezygnowała z ekstremalnej diety. Tak zmieniło się jej ciało "Łapy większe niż u innych nogi". Lawina komentarzy pod zdjęciem "Nowego Hulka" Polska trenerka sporo odsłoniła. "Piękna sylwetka" To mogło fatalnie się skończyć. Tego na siłowni nie rób! Nagrała, co zrobił na siłowni. Później przeprosiła Co się stało z jego brzuchem?! Imponujący film Był dwa dni "na pompie". Niesamowity efekt Twój zdrowy brzuch. Sposób na płaski brzuch