Najbardziej wysportowana doktor na świecie - Cat Begovic

Cat Begovic to lekarz chirurgii plastycznej o bardzo zgrabnej i wysportowanej sylwetce. Na zdjęciach, które publikuje w swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram, można podziwiać jej figurę. Cat Begovic jest określana mianem najbardziej wysportowanej pani doktor na świecie.

Ten artykuł ma 3 strony:

Kim jest Cat Begovic?

Cat Begovic to — zdaniem niektórych osób — jedna z najbardziej wysportowanych kobiet i prawdopodobnie najpiękniej wyrzeźbiona pani doktor na świecie. Z zawodu jest lekarzem, chirurgiem plastykiem (ukończyła studia m.in. na Harvardzie), natomiast wolne chwile przeznacza na aktywność fizyczną. Największym sportowym hobby doktor Begovic jest fitness.

Chirurgia plastyczna to nie tylko profesja, jaką na co dzień wykonuje Cat Begovic, ale również jej prawdziwa pasja. Twierdzi, że czuje się błogosławiona mogąc robić to, co kocha. Cieszy się, że może przyczynić się do powrotu kobiet do formy sprzed porodu albo zwalczaniu mankamentów figury, które są dla nich powodem kompleksów. Begovic należy do grona najbardziej znanych chirurgów plastycznych w Beverly Hills.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Gwiazdy:

Ma 71 lat i schudła 20 kilogramów. Jak tego dokonała? 30-30-40 - tajemnica diety Cindy Crawford Na czym polega dieta 9:1, którą stosuje Jennifer Aniston? Zdradzamy, jak dba o linię Edyta Górniak Dieta paleo i spacery - przepis na smukłą sylwetkę Magdy Mołek Miranda Kerr - seksbomba, która kocha aktywność fizyczną Anna Guzik zrzuciła kilkanaście kilogramów Jak Kim Kardashian schudła 32 kilogramy? 5 rzeczy, których warto nauczyć się od Cameron Diaz Oczyszczający koktajl Gwyneth Paltrow Anna Lewandowska kończy dziś 29 lat! Oto, jak została gwiazdą Anna Mucha – zmiana rozmiaru 38 na 34 Jakiej diecie i ćwiczeniom Sandra Bullock zawdzięcza zgrabną sylwetkę? Jak gwiazdy fitness motywują do ćwiczeń na Instagramie? Patenty gwiazd kina, muzyki i sportu na zmotywowanie się do treningu Mel B - od piosenkarki do trenerki fitness Sposoby aktorek i aktorów na atrakcyjną sylwetkę Rafał Majka - góral z Polski Fit małżeństwo - Joanna i Dariusz Brzezińscy Jillian Michaels i Tiffany Rothe - trenerki fitness zza oceanu Kampania społeczna #mójpierwszyraz Jadłospis diety Taylora Lautnera. Sekret muskularnej sylwetki aktora Jadłospis i zestaw ćwiczeń Miley Cyrus Dieta South Beach - dieta aktorki Nicole Kidman

Popularne w tym tygodniu:

Pierwsza polska Supermodelka Plus Size — sprawdź kto to!