Diety odchudzające, które rujnują zdrowie

Niezliczona ilość diet odchudzających sprawia, że czasem trudno zdecydować się na taką, która będzie najlepsza dla naszego organizmu. Nie warto jednak eksperymentować ze swoim ciałem i przed rozpoczęciem odchudzania powinniśmy poczytać więcej o metodzie, którą zamierzamy wcielić w życie. Istnieje bowiem niebezpieczeństwo, że niektóre diety oprócz kilogramów mogą nam zabrać także zdrowie. Których diet powinniśmy się wystrzegać?

Ten artykuł ma 5 stron:

Dieta białkowa (Dukana)

Jeszcze niedawno ten sposób odchudzania cieszył się dużą popularnością i rzeczywiście przynosił pożądane efekty w postaci utraty kilogramów. Niestety, białkowa dieta Dukana opiera się na nadmiarze białka w jadłospisie, co prowadzi do osteoporozy, zakwaszenia organizmu, zaparć, choroby niedokrwiennej serca, miażdżycy oraz uszkodzenia nerek, w tym kamicy nerkowej. To zbyt wysoka cena za zrzucenie zbędnych kilogramów.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Jak schudnąć z brzucha? Spalisz nawet 1 kg w 7 dni wystarczy, że wprowadzisz 6 zmian Sposoby oczyszczania organizmu z toksyn Ranking diet odchudzających - najlepsze diety. Jaka jest najbardziej skuteczna dieta? Dieta MIND Zapiekanka ryżowa z dynią i mięsem mielonym Miętowe orzeźwienie Otylii Jędrzejczak Suszone owoce na odchudzanie - kalorie. 5 suszonych owoców, które pomagają schudnąć Zielona kawa na odchudzanie Dieta Atkinsa - wyeliminuj węglowodany, a zobaczysz efekty. Oto przepisy i jadłospis Odchudzanie krok po krokuMATERIAŁ PROMOCYJNY Ja mówię temu BASTA! Dlaczego warto jeść makaron na diecie odchudzającej?