Diety odchudzające, które rujnują zdrowie

Ten artykuł ma 5 stron:

Dieta Prolinn

Ta dieta zakłada ograniczenie kalorii do 800 dziennie, a podstawą menu jest białkowy koktajl, który opracował twórca diety dr Linn. Efekty są natychmiastowe, jednak tak szybko, jak gubimy kilogramy, tak tracimy również zdrowie. Dieta Prolinn prowadzi do wyniszczenia organizmu przez niedobór witamin i składników mineralnych. Niedożywienie i zaburzenie pracy serca na skutek takiego sposobu odżywiania skończyły się nawet kilkoma przypadkami śmiertelnymi.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

8 sekretów skutecznego detoksu według Ewy Chodakowskiej Co się stanie, kiedy przestaniesz jeść chleb? Właściwości ziół na odchudzanie Dieta redukcyjna jadłospis – czym jest, zasady diety, przykładowy jadłospis Ukryte kalorie Dieta wegańska - czy jest zdrowa? Zasady diety roślinnej, najważniejsze produkty, jadłospis ZDROWE, KARNAWAŁOWE WRAPY ODCINEK 4: W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety – Karpacz na słodko ! Odchudzanie to stan umysłu - wskazówki jak to zrobić raz a dobrze Zmiana nawyków żywieniowych a odchudzanie Dieta owsiankowa - owsianka na odchudzanie Czy dieta ketogeniczna rzeczywiście działa? My już wiemy!

Popularne w tym tygodniu:

Jak utrzymać efekty odchudzania? W jaki sposób dieta wpływa na nasze zdrowie? Vegenuary w Polsce. Jak zwiększyć ilość pokarmów roślinnych w swoim planie żywieniowym