Owoce, których nie należy jeść jesienią i zimą (WIDEO)

Owoce i warzywa to podstawa zbilansowanej diety. Wiedzą o tym wszyscy dbający o zdrowie. Są cennym źródłem witamin i składników mineralnych wzmacniających system odpornościowy. Czy zawsze jednak są dobre dla naszego organizmu? Niekoniecznie. Są takie, których nie należy jeść jesienią i zimą.

Wiele warzyw i owoców skażonych jest pestycydami. Uprawiane są w sztucznie stworzonych warunkach. Skutkiem są nie tylko inne wartości smakowe, ale i odżywcze. Z czego powinniśmy zrezygnować w chłodniejszych porach roku?

Zdrowe i lekkie przepisy


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Cukier w owocach, szkodliwy? Regulamin konkursu "DIETA MIND" Chcesz schudnąć? Włącz do menu te superprodukty Zjadłeś to przed seksem? Będziesz tego żałować Woda z kaktusa - doskonały izotonik, który warto pić kiedy ćwiczysz Cytrusowa moc! Odstawiłam kawę na tydzień. Oto, co się stało Przepis na „witaminowego shota” Regularne spożywanie posiłków - dlaczego jest to tak ważne? Co się stanie z twoim ciałem, jeśli codziennie będziesz jeść olej kokosowy? Glutation - najsilniejszy antyoksydant. Co o nim wiemy? Właściwości pomelo. Sprawdź, dlaczego warto je jeść

Popularne w tym tygodniu:

Cholesterol. Co jeść przy wysokim poziomie cholesterolu? Dieta na obniżenie cholesterolu