Odbyły się pierwsze treningi Women’s Run w tym sezonie

Od maja, wszystkie panie mogą brać udział w bezpłatnych treningach prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego instruktora, które organizowane są raz w tygodniu w ramach dzielnicowego programu Women's Run & More. Pierwsze treningi odbyły się już na Ursynowie, Woli i Bielanach.

Materiały prasowe

Program jest otwarty i wszystkie zainteresowane osoby mogą dołączyć w każdej chwili. Organizatorzy zachęcają do udziału głównie osoby początkujące, ale nie tylko — trener zawsze stara się dostosować rytm treningu do poziomu zaawansowania grupy. Podczas treningu zorganizowana jest rozgrzewka i rozciąganie, jogging oraz bieganie z przerwami na krótkie ćwiczenia. Każda osoba może także zasięgnąć porad u profesjonalnego trenera z zakresu biegania i nie tylko. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Cudem nie jest to, że skończyłem. Cudem jest to, że miałem odwagę zacząć.

John Bingham

Jak co roku organizatorzy starają się uatrakcyjnić program o dodatkowe działania i aktywności. Poprzez aktywne zaangażowanie w program Centrum Ursynów, uczestniczki mogą liczyć na indywidualne wydarzenia oraz kompleksową ofertę rekreacyjno-zdrowotną, w tym bezpłatną profesjonalną analizę składu ciała w trakcie całego sezonu tak, aby przebadać się na początku roku i sprawdzić swoje postępy w ciągu całego cyklu. Działania dodatkowe planowane są również w pozostałych dzielnicach.

Aby poznać szczegóły i wziąć udział w treningu w wybranej dzielnicy należy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl. Rejestracja jest obowiązkowa. Informacje o programie, dokładnych lokalizacjach, terminach i godzinach treningów znajdują się na stronie www.womensrun.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/womensrun.

Women's Run & More to nie tylko treningi biegowe, ale przede wszystkim filozofia zdrowego stylu życia, w tym także inne dyscypliny sportowe, porady, spotkania motywacyjne i wiele różnych aktywności. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do programu!

Organizatorzy:
ABK Grupa — agencja komunikacji marketingowej www.abkgrupa.pl
Partnerzy:
Centrum Ursynów
Urzędy Dzielnic m.st. Warszawy

Zobacz również: Jakie partie ciała wyrzeźbisz, ćwicząc na tych sprzętach?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Najlepsze dyscypliny sportu dla każdego znaku zodiaku Skalpel. Zasady treningu Ewy Chodakowskiej Co to jest burpees? Magnez a mięśnie Jak prawidłowo zrobić plank? Jak powinien nawadniać się biegacz? Zaskocz Swoje Pośladki - Skuteczny trening Pupy Produkty, których nigdy nie powinieneś jeść przed treningiem Sposoby na zakwasy: jak złagodzić ból mięśni? Siłownia, w której się wyśpisz “Pole dance świetnie kształtuje sylwetkę”. Wywiad z Mistrzynią Polski i Europy Pole Sport Katarzyną Bigos Europejska Rowerowa Rywalizacja Miast - Gdańsk jedzie po milion! Ćwiczenia na zgrabne pośladki Nie mam czasu? Choroby, które możesz złapać na siłowni Błędy, jakie najczęściej popełniamy podczas biegania 5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą Aerobiczna szóstka Weidera Co jeść przed i po popołudniowym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Żele dla biegaczy – doskonałe źródło paliwa Pompki. 8 tygodniowy trening dla średnio zaawansowanych. Przebiegła 100 metrów w 74 sekundy. Ma 101 lat Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Co jeść przed i po porannym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej

Popularne w tym tygodniu:

Skalpel. Zasady treningu Ewy Chodakowskiej Najlepsze dyscypliny sportu dla każdego znaku zodiaku Ćwiczysz na trampolinie? To może się dla ciebie źle skończyć Ćwicząca mama jest po prostu sexy... Jak pozbyć się oponki z brzucha? Trening Ewy Chodakowskiej Forma Anny Lewandowskiej po ciąży - motywuje czy denerwuje? Orgazm podczas ćwiczeń? To możliwe! Zarządzanie przez cele, czyli marketing w karierze sportowca. Bądź SMARTER! 7 momentów, w których powinnaś uprawiać seks Ćwiczenia na cellulit, które naprawdę działają Żyj i pracuj na zdrowie, ergonomia w pracy