Odbyły się pierwsze treningi Women’s Run w tym sezonie

Od maja, wszystkie panie mogą brać udział w bezpłatnych treningach prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego instruktora, które organizowane są raz w tygodniu w ramach dzielnicowego programu Women's Run & More. Pierwsze treningi odbyły się już na Ursynowie, Woli i Bielanach.

Materiały prasowe

Program jest otwarty i wszystkie zainteresowane osoby mogą dołączyć w każdej chwili. Organizatorzy zachęcają do udziału głównie osoby początkujące, ale nie tylko — trener zawsze stara się dostosować rytm treningu do poziomu zaawansowania grupy. Podczas treningu zorganizowana jest rozgrzewka i rozciąganie, jogging oraz bieganie z przerwami na krótkie ćwiczenia. Każda osoba może także zasięgnąć porad u profesjonalnego trenera z zakresu biegania i nie tylko. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Cudem nie jest to, że skończyłem. Cudem jest to, że miałem odwagę zacząć.

John Bingham

Jak co roku organizatorzy starają się uatrakcyjnić program o dodatkowe działania i aktywności. Poprzez aktywne zaangażowanie w program Centrum Ursynów, uczestniczki mogą liczyć na indywidualne wydarzenia oraz kompleksową ofertę rekreacyjno-zdrowotną, w tym bezpłatną profesjonalną analizę składu ciała w trakcie całego sezonu tak, aby przebadać się na początku roku i sprawdzić swoje postępy w ciągu całego cyklu. Działania dodatkowe planowane są również w pozostałych dzielnicach.

Aby poznać szczegóły i wziąć udział w treningu w wybranej dzielnicy należy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl. Rejestracja jest obowiązkowa. Informacje o programie, dokładnych lokalizacjach, terminach i godzinach treningów znajdują się na stronie www.womensrun.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/womensrun.

Women's Run & More to nie tylko treningi biegowe, ale przede wszystkim filozofia zdrowego stylu życia, w tym także inne dyscypliny sportowe, porady, spotkania motywacyjne i wiele różnych aktywności. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do programu!

Organizatorzy:
ABK Grupa — agencja komunikacji marketingowej www.abkgrupa.pl
Partnerzy:
Centrum Ursynów
Urzędy Dzielnic m.st. Warszawy

Zobacz również: Wiosenny detoks

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Co jeść przed i po wieczornym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Najdziwniejsze siłownie świata - Limelight, Gidropark, Pink Iron 7 najlepszych treningów na zgrabne pośladki Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na wewnętrzną część ud Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Co się stanie, gdy będziesz jadł dwa banany dziennie? 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut Produkty, których nigdy nie powinieneś jeść przed treningiem Przysiady – prawidłowe wykonanie 5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą 4 najlepsze sporty dla kobiet Tabata dla początkujących NIE ISTNIEJE Najgorsze ćwiczenia na brzuch Skalpel. Zasady treningu Ewy Chodakowskiej Ewa Chodakowska – trenerka wszystkich Polek Co jeść po ćwiczeniach? 4 białkowe posiłki potreningowe Co jeść przed i po porannym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Desery bez pieczenia z jadłospisu Ewy Chodakowskiej Najlepsze dyscypliny sportu dla każdego znaku zodiaku Co to jest burpees? Magnez a mięśnie Jak prawidłowo zrobić plank? Jak powinien nawadniać się biegacz? Zaskocz Swoje Pośladki - Skuteczny trening Pupy

Popularne w tym tygodniu:

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na wewnętrzną część ud 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut 6-minutowy trening Ewy Chodakowskiej na boczki Co się stanie, gdy będziesz jadł dwa banany dziennie? Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Co jeść przed i po wieczornym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej 7 najlepszych treningów na zgrabne pośladki 5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą Przysiady – prawidłowe wykonanie Ćwicząca mama jest po prostu sexy... Produkty, których nigdy nie powinieneś jeść przed treningiem Przez ćwiczenia wpadła w anemię. “Przestańcie porównywać się z innymi i zacznijcie kochać ciało, które macie”