Charlotta Trail – bieg crossowy i Fitness Walking 28.04 w Dolinie Charlotty

Już 28 kwietnia 2018 w Dolinie Charlotty w Strzelinku k. Słupska, zapowiada się prawdziwie Mistrzowskie wydarzenie. Charlotta Trail to unikalne zawody sportowe dedykowane dla biegaczy i walkerów. Ich niepowtarzalność zapewniają bezsprzeczne walory obiektu hotelowego Dolina Charlotty Resort & SPA oraz niecodzienna crossowa trasa czekająca na zawodników, która prowadzić będzie między innymi przez ZOO Charlotta. 12km biegu oraz 6km Fitness Walkingu to dwie konkurencje, z których każda poprowadzona będzie przez najlepszych z najlepszych biegaczy i chodziarzy naszego kraju.

Sam Robert Korzeniowski, wielokrotny Mistrz Olimpijski i Świata w chodzie sportowym, poprowadzi rozgrzewkę i wystartuje w Fitness Walkingu. A czym jest ten Fitness Walking?

Pomysłodawcą i twórcą jest sam Robert Korzeniowski. Ta prosta dyscyplina uprawiana może być przez wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania treningowego. Fitness Walking to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują bezpiecznej formy ruchu, która jednocześnie daje możliwość przyjemnej sportowej rywalizacji. Nordic Walkerzy będą również mile widziani na starcie, a może jeszcze przekonają się aby porzucić kije na rzecz Fitness Walkingu?

W Biegu weźmie udział gwiazda polskiego maratonu, rekordzista kraju Henryk Szost, który wraz z żoną Sarą (również utytułowaną biegaczką) wystartują na 12km.

Przyjazd na wydarzenia potwierdziły również trenerki i dietetyczki z MamyRuszamy wraz z całymi rodzinami, których konsultacje dietetyczne będą jednym z elementów nagród dla najlepszych.

Na trójki zwycięzców czekają również kilkudniowe pakiety hotelowe wraz z zabiegami w Charlotta SPA. Sam pakiet startowy zawierać będzie koszulki Adidasa, a na pierwszą setkę zapisanych uczestników czekać będą wejściówki do ZOO Charlotta.

Warto zapisać tę datę i dodać do kalendarza wiosennych startów, bo takich zawodów jak ten nie znajdziecie nigdzie indziej.

Zapraszamy na FB wydarzenia i stronę projektu, a także do rejestracji na stronie www.trail.charlotta.pl

Informacja prasowa

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak zachęcić ludzi do uprawiania sportu i poprawienia własnej sylwetki, co nas motywuje? 12. Bieg po Nowe Życie startuje w sobotę 7 kwietnia. Będzie rekordowo! WIDEO: Trening rozciągający z trenerem Gotzem Trampolina fitness- skuteczność potwierdzona efektami Sportowy gwiazdozbiór na największych w Polsce targach sportowych Go Active Show Jak Dr Iliana Ramirez pomoże Ci pozbyć się stresu w zaledwie 5 minut. [Warszawa] Przyjdź i sprawdź bezpłatnie czym jest trening funkcjonalny. Superserie - super efekty! Jak poprawnie ćwiczyć metodą superserii i serii łączonych? FIT Weekend 2018 – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć! Bilety na Go Active Show 2018 już w sprzedaży! Pompki Supermana. Tutorial. Jakie ćwiczenia poprawią sprawność fizyczną w 4 tygodnie! 100 pompek – w końcu weszło! [Plan treningowy] Kiedy warto skorzystać z usług trenera personalnego? Jak mierzyć efekty treningów? Przegląd metod pomiarowych. Jak mierzyć efekty treningów? Przegląd metod pomiarowych. Trening siłowy: negatywne skutki zdrowotne Nie trenuj po świętach! 15 wariantów wykroków na seksowne i szczupłe nogi Dlaczego nie powinniśmy rezygnować z rozgrzewki? Jak prawidłowo rozpocząć trening? To ćwiczenie powinna codziennie wykonać każda kobieta. Wysmukli talię i poprawi życie seksualne Trening w 15 minut, który zrobisz wszędzie - zasady, ćwiczenia Co jeść po ćwiczeniach? 4 białkowe posiłki potreningowe Orgazm podczas ćwiczeń? To możliwe!

Popularne w tym tygodniu:

Sześciopak i brazylijskie pośladki Be! Dlaczego warto zaprzyjaźnić się ze sztangą - korzyści treningu siłowego Sport Kid Deodorant – skarpetki sportowe dla dzieci – nowe kolory i rozmiary Piękne ciało na lato? Przygotuj się już teraz!