Najzdrowsze połączenia produktów (WIDEO)

Choć są istotnym elementem prawidłowego odżywiania, niewielu o nich wie. Od prawidłowych połączeń żywieniowych zależy, czy i w jakim stopniu wchłoną się witaminy i substancje odżywcze zawarte w owocach, warzywach, mięsie i innych produktach. To jednak nie wszystko.

Odpowiednio metabolizowane produkty będą odżywiać organizm i wspomagać jego prawidłowe funkcjonowanie. Ochronią przed chorobami i nie będą powodować wzdęć, zaparć czy przybierania na wadze. Co zatem ze sobą łączyć? Jakie połączenia są najzdrowsze?

Podkręć metabolizm!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

WRAP ze SZPINAKU - zielone przyspieszenie metabolizmu Wyrzuć garnki i patelnie, czyli na czym polega dieta raw Co się dzieje z organizmem, gdy spożywasz za dużo soli? Źródło białka w diecie. Produkty białkowe. Ile białka dziennie? Czarny pieprz idealny na odchudzanie! Lekkostrawne i proste klopsiki drobiowe. Kosmetyki, które możemy zjeść! Woda wodzie nierówna Krótki przepis na pyszny omlet Co to są napoje funkcjonalne? Awokado – naturalny pogromca tłuszczu na brzuchu Właściwości jarmużu

Popularne w tym tygodniu:

Jedzenie dla zrównoważenia emocji? Tak, ale mądrze! Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne?