Najzdrowsze połączenia produktów (WIDEO)

Choć są istotnym elementem prawidłowego odżywiania, niewielu o nich wie. Od prawidłowych połączeń żywieniowych zależy, czy i w jakim stopniu wchłoną się witaminy i substancje odżywcze zawarte w owocach, warzywach, mięsie i innych produktach. To jednak nie wszystko.

Odpowiednio metabolizowane produkty będą odżywiać organizm i wspomagać jego prawidłowe funkcjonowanie. Ochronią przed chorobami i nie będą powodować wzdęć, zaparć czy przybierania na wadze. Co zatem ze sobą łączyć? Jakie połączenia są najzdrowsze?

Podkręć metabolizm!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Kuchenka gazowa w kuchni – sprawdź, jaki przepis rekomendują profesjonalni kucharze i dlaczego gotują na gazie? Smoothie - sposób na zdrowie? Proste i smaczne wysokobiałkowe przekąski. Przepisy na szybkie posiłki wysokobiałkowe Ciemne czy jasne? Filet czy udko? Która część kurczaka jest najzdrowsza? KNEDLE Z KASZY JAGLANEJ Czy warto pić napoje na bazie wody? Ciasto z batatów z kremem kokosowym Co jeść przed i po treningu? Produkty "Light" - czy naprawdę? Torcik Mars w bezglutenowej wersji Jak kawa wpływa na seks? Znamy odpowiedź Zdrowe produkty spożywcze o działaniu anti-aging