Najzdrowsze połączenia produktów (WIDEO)

Choć są istotnym elementem prawidłowego odżywiania, niewielu o nich wie. Od prawidłowych połączeń żywieniowych zależy, czy i w jakim stopniu wchłoną się witaminy i substancje odżywcze zawarte w owocach, warzywach, mięsie i innych produktach. To jednak nie wszystko.

Odpowiednio metabolizowane produkty będą odżywiać organizm i wspomagać jego prawidłowe funkcjonowanie. Ochronią przed chorobami i nie będą powodować wzdęć, zaparć czy przybierania na wadze. Co zatem ze sobą łączyć? Jakie połączenia są najzdrowsze?

Podkręć metabolizm!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Mięso strusia – zdrowe, choć niedoceniane. Sprawdziliśmy, jak smakuje Jak przygotować się do zimowego wyjazdu w góry? Zdrowe odżywianie – czyli jak i co jeść żeby nie zbankrutować w 20 punktach Zdrowe chipsy - chipsy z warzyw. Świetny pomysł na zdrową przekąskę Nowa piramida żywienia - piramida żywieniowa w nowej formie ODCINEK 2: W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety - FIT AND GREEN, SOPOT (Warszawa, Kielce) Fit snickers - jak zrobić? Przepis na fit snickersa Moc niepozornego buraka Polak mądry po szkodzie. Czyli jak uniknąć poświątecznej histerii Jak przygotować domową granolę? Wartość odżywcza granoli Koktajl ze szpinakiem odchudzający - dlaczego warto pić koktajl ze szpinakiem?