Trzydniowa dieta na płaski brzuch to mit? (WIDEO)

Aby uzyskać szczupłą sylwetkę i płaski brzuch potrzeba co najmniej miesiąca. Należy przede wszystkim ograniczyć węglowodany proste, alkohol i sól.

Dlaczego diety jednoskładnikowe i krótkotrwałe są nieskuteczne? Czym może skutkować niezdrowe odchudzanie przed ważnym wydarzeniem? Jakie składniki powinniśmy wyeliminować z diety, aby schudnąć zdrowo?

Diety odchudzające


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Od czego zacząć odchudzanie? Niezwykłe właściwości oleju kokosowego Właściwości ziół na odchudzanie Dieta 1500 kalorii - bezpieczna i zdrowa dieta odchudzająca. Efekty, przepisy, jadłospis Dieta na zimę - źródła zdrowych tłuszczów Ile kalorii dziennie potrzebujesz? Obliczysz to bez problemu Dieta Anny Lewandowskiej dla piłkarzy reprezentacji Polski Prosty Fitness [Lekcja 27] Wysokie stężenie cząsteczek LDL Nowa, szczuplejsza ty… z głową!MATERIAŁ PROMOCYJNY 24-latka była ''kontrolowana'' przez jedzenie. Dzisiaj nie używa już wagi i jest szczęśliwa Jak utrzymać motywację podczas odchudzania?MATERIAŁ PROMOCYJNY Polędwica w czerwonym pieprzu z sosem aioli z pieczonego czosnku i słodkimi ziemniakami