Dominika Gwit o kulcie szczupłych i wysportowanych

Czy mija kult wyłącznie szczupłych i wysportowanych ciał? Czy coraz bardziej akceptujemy rubensowskie kształty i mamy więcej tolerancji dla osób, które "z tłuszczykiem" czują się lepiej?

O to zapytaliśmy Dominikę Gwit, aktorkę, która kiedy schudła "nie była sobą i czuła się fatalnie" oraz Agnieszkę Czerwińską, niegdyś modelkę XXL, która schudła ponad 60 kg.

Diety odchudzające


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Wielkie poruszenie po nagraniu Kasi Dziurskiej. Co za reakcja gwiazd! Niesamowita metamorfoza gwiazdy Fame MMA. Wystarczyła jedna zmiana Popek straszy rywala! Podniósł olbrzymi ciężar Nie żyje Amy Richardson Te słowa skreśliła ze słownika. Gwiazda Polsatu nie przestaje zaskakiwać Wie, jak wzbudzić zainteresowanie. "Jak można być tak idealnym?" "Masakra". Przeraziło ją to, co TikTok zrobił z jej twarzą Żona Messiego ma taką figurę po trzech porodach. Niesamowite! Tłumaczy się z wyjazdu z Charkowa. "Czuję wstyd i niepokój" Ma dopiero 21 lat. Polak robi furorę Widać, że jest w formie. Zobacz treningowy skok Piotra Liska W Barcelonie przeżyła koszmar. Od miesięcy nie tknęła alkoholu