Ćwiczenia na cellulit

Ćwiczenia to najlepsza i najtańsza metoda na pozbycie się cellulitu. Zaproponowany przez Annę Renderer 30-minutowy trening pozwala spalić tkankę tłuszczową, angażując wszystkie partie mięśniowe ciała (m.in.: mięśnie nóg, ramion, brzucha). Efektem jest redukcja nieestetycznej pomarańczowej skórki. Oprócz treningów warto rozważyć zmianę diety, korzystać z masaży i stosować kremy antycellulitowe.

Ćwiczenia na nogi


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak ćwiczyć jogę w domu? Ćwiczenia na zgrabne pośladki Pokazała brzuch i się zaczęło. Akop Szostak spokojny o formę fitnesski Jak Pamela Anderson w "Słonecznym Patrolu". Zjawiskowe zdjęcie Polki Wpływ hałasu na serce Fitness Trendy Przyczyny zaburzeń rytmu serca Trening - jak zacząć? Jak zmotywować się do treningu? Jak i kiedy ćwiczyć w ciąży "Ten trening to jest ogień". Ćwiczenia na pośladki od polskiej fitnesski "Emocjonujący czas" za Anną Lewandowską. Znów jest w swoim żywiole Kiedy do lekarza, gdy bolą mięśnie?

Popularne w tym tygodniu:

Zrobiła zdjęcie w lustrze. "Sylwetka marzenie" Odsłoniła brzuch na plaży. Zdjęcie poróżniło internautów "Blisko perfekcji!". Tak wygląda nowy Hulk "Papierowa talia". Lawina komentarzy pod zdjęciem Zrobiła selfie w łazience. Fani zachwyceni Najsilniejszy policjant w Polsce. "I weź tutaj odmów mandatu" Przepuklina pępkowa - bezpieczne ćwiczenia przy przepuklinie pępkowej