Zabawne warianty burpees, które musisz wypróbować

Burpees należy do grupy najbardziej efektywnych ćwiczeń, które wzmacniają kondycję fizyczną i spalają tkankę tłuszczową. Jest to sekwencja ruchów (przysiad, plank, pompka i wyskok), którą można modyfikować. Jak? Na przykład wykonując pompkę na jednej ręce, wprowadzając kolejne ćwiczenie (wspinaczkę górską) lub skacząc w bok zamiast do góry.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trenerka czy zawodniczka? Pierwsza pomoc w przypadku stłuczeń, skręceń lub innych urazów Trening na lepszą kondycję i spalenie tkanki tłuszczowej (WIDEO) "Już nie pozwolę sobie tak cierpieć!". To zdjęcie fitnesski Instagram uznał za kontrowersyjne Krokomierz - czy warto w niego zainwestować? Jakie funkcje oferuje krokomierz? Go Active Show gra razem z Olimpiadami Specjalnymi Polska Chcesz rozpędzić swoją karierę? Ćwicz! "Atomowa forma". Tak wygląda "Bestia" z Ukrainy Wystarczą hantle i taśmy. Ten trening bez problemu zrobisz wszędzie Ćwiczenia na nogi – prawidłowa technika kluczem do sukcesu Najskuteczniejsze ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej Trening a macierzyństwo. "Czasem trzeba się nagimnastykować"

Popularne w tym tygodniu:

Wspaniała przemiana. Pokazała zdjęcia Złe wieści od polskiej mistrzyni. "Staram się przezwyciężać strach" W takim stroju wyskoczyła na basen. "Fenomenalna sylwetka" Jakie zmiany zachodzą w twoim organizmie, gdy przestajesz ćwiczyć? "Obrzydliwe, facet". Tego się spodziewała, a tu zaskoczenie Partnerka Milika wskoczyła w legginsy i top. "Nogi z galarety" "Żyleta", "Ale kosa". Polka straszy rywalki "Nie jestem idealna". Internauci mają odmienne zdanie Jej ciało tego potrzebuje. "Kobieta-guma" zachwyca "Miażdży system". Polka zachwyca figurą To nie fotomontaż! Ma "podwójny biceps" 9 ćwiczeń na super wyrzeźbiony brzuch