Wielki sukces Kwiatkowskiego! Polak wygrał etap Tour de France

Zabawne warianty burpees, które musisz wypróbować

Burpees należy do grupy najbardziej efektywnych ćwiczeń, które wzmacniają kondycję fizyczną i spalają tkankę tłuszczową. Jest to sekwencja ruchów (przysiad, plank, pompka i wyskok), którą można modyfikować. Jak? Na przykład wykonując pompkę na jednej ręce, wprowadzając kolejne ćwiczenie (wspinaczkę górską) lub skacząc w bok zamiast do góry.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Ból serca – co może oznaczać? Czym jest trening split? Jakie przynosi efekty? Jak powinien wyglądać dzień odpoczynku sportowca? Klaudia Szczęsna wie, jak pozbyć się cellulitu. "Jeść perfekcyjnie i ćwiczyć siłowo" Jak chronić kolana w trakcie ćwiczeń? Aktywność fizyczna - jak ją zwiększyć bez treningu? Jak utrzymać cele fitness? Trening ABS dla zaawansowanych. Te ćwiczenia dadzą szybkie efekty Raz dziennie przed snem. Kayla Itsines pokazuje, jak walczyć ze stresem Stretching Gumy do ćwiczeń to prosty sposób na rozbudowę mięśni. Jak dobrać gumy do ćwiczeń? Jumping Fitness - kontrowersje i mity, a rzeczywistość

Popularne w tym tygodniu:

Mariusz Pudzianowski pokazał swój trening bicepsów. "Same nie urosną" Medalowe żniwa Polaków podczas mistrzostw Europy w kulturystyce. Mamy powody do radości Ćwiczenia na brzuch dla mężczyzn w domu. Liczy się regularność i kolejność wykonywanych sekwencji Jak ćwiczyć mięśnie brzucha? Zobacz Jen Selter w akcji Ćwiczenia na bramie dla wszystkich. Pomogą nie tylko w pracy nad bicepsami Ćwiczenia na rwę kulszową. Wszystko co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz Ćwiczenia na górne partie pośladków. Trening od znanej fitnesski Trening całego ciała? Massy Arias pokazuje, jak ćwiczyć Sposób na szybkie spalenie tkanki tłuszczowej. Postaw na trening HIIT Chcesz mieć silne ramiona? Spróbuj tego zestawu ćwiczeń "Ten sprzęt przeszedł ze mną kilka bitew!". Brian Shaw pokazał swoją pierwszą prasę do nóg Intensywny trening od znanej fitnesski. Tylko dla zaawansowanych!