Zabawne warianty burpees, które musisz wypróbować

Burpees należy do grupy najbardziej efektywnych ćwiczeń, które wzmacniają kondycję fizyczną i spalają tkankę tłuszczową. Jest to sekwencja ruchów (przysiad, plank, pompka i wyskok), którą można modyfikować. Jak? Na przykład wykonując pompkę na jednej ręce, wprowadzając kolejne ćwiczenie (wspinaczkę górską) lub skacząc w bok zamiast do góry.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

"Nasz ulubiony niedźwiedź". Zobacz trening w wykonaniu Adrianny Palki "Najlepsza klata w polskiej kulturystyce". To nie fotomontaż! Zalety siłowni plenerowych [Warszawa] Przyjdź i sprawdź bezpłatnie czym jest trening funkcjonalny. Pracowała na taki efekt dwa lata! Polska trenerka mówi o szpagacie Ćwiczenia na bryczesy Spaceruj 5 minut dziennie. Oto co się stanie Trening pośladków. Trzy skuteczne ćwiczenia na jędrne i zgrabne pośladki Pompki. 8 tygodniowy trening dla średnio zaawansowanych. Niesamowite! Kulturysta poświęcił życie osobiste dla takiego efektu Pajacyki - jak robić je poprawnie? Efektywny 24-minutowy trening? Z LOOP Fitness to możliwe!

Popularne w tym tygodniu:

"W internecie wszyscy fit, a na żywo?". Polka zaskoczona tym, co zobaczyła Ujawniła wiadomość od hejtera. "Jestem mu bardzo wdzięczna" Dres męski – czy warto go nosić gdy dużo trenujesz? Amp Futbol EURO: Dobra Drużyna wspiera Biało-Czerwonych Zmysłowe zdjęcie polskiej mistrzyni. Aż trudno oderwać od niej wzrok! Najsilniejsze dziecko świata? Ośmiolatka uporała się z ogromnym ciężarem! Dramat znanego kulturysty. Chciał popełnić samobójstwo "Ktoś powiedział, że nie mam pleców". Mistrzyni bikini fitness zaimponowała internautom To był wymarzony debiut. Fitnesska stanęła na podium po ośmiu miesiącach treningu Jak skutecznie wypoczywać? Pięć sposobów na skuteczną i szybką regenerację Zmysłowe zdjęcie polskiej gwiazdy fitness. Trudno oderwać wzrok "Jak grom z jasnego nieba". Ma 47 lat i niesamowitą sylwetkę