15 wariantów wykroków na seksowne i szczupłe nogi

Wykroki, inaczej wypady, to jedno z najlepszych ćwiczeń na nogi. W trakcie ich wykonywania aktywne są również mięśnie pośladków i kręgosłupa. Liczba wariacji na temat wykroków jest niemal nieograniczona, na powyższym filmie przedstawiono 15 możliwości. Można podnieść stopień trudności, ćwicząc z hantelkami w dłoniach lub sztangą na plecach.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Najbardziej prestiżowe siłownie na świecie Najczęstsze błędy, które popełniasz zaczynając na siłowni Cardio killer - trening, dzięki któremu osiągniesz sylwetkę marzeń Czy koktajle proteinowe można przedawkować? Rollery - rodzaje. Czym są i do czego służą wałki i rollery? "Ten sprzęt przeszedł ze mną kilka bitew!". Brian Shaw pokazał swoją pierwszą prasę do nóg Jak ćwiczyć aerobik w domu? 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut Jak zacząć ćwiczyć i jeść zdrowo? Ćwiczenia na biust - z hantlami i bez. Przykłady i efekty ćwiczeń Ćwiczenia z przedmiotami codziennego użytku Trening HICT - zasady, ćwiczenia i zalety

Popularne w tym tygodniu:

Pierwsze sukcesy polskiej fitnesski. Lata treningów nie poszły na marne! Polski kulturysta wyłączony z życia. "Zawody i treningi poszły na inny plan" Polska fitnesska zrzuciła koszulkę. Taki jest efekt ostrego wycisku! Były polski żużlowiec zbudował atletyczną sylwetkę. "Miał być ogień i był ogień!" Jak to możliwe? W pięć lat został Supermanem Ból kręgosłupa lędźwiowego - ćwiczenia, które przyniosą ulgę Mówili, że jej się to znudzi i zacznie melanżować. Podopieczna Akopa Szostaka udowadnia, jak bardzo się mylili! Ostroga piętowa – przyczyny, profilaktyka i ćwiczenia Orbitrek czy rowerek - co lepsze? Który sprzęt daje lepsze efekty? "Najlepsza klata w polskiej kulturystyce". To nie fotomontaż! Aeroby - co to jest? Efekty i ćwiczenia Przelicznik spalania kalorii - na czym można najwięcej spalić?