Wielki sukces Kwiatkowskiego! Polak wygrał etap Tour de France

45-minutowy trening boot camp na siłę i wytrzymałość

Trening boot camp, którego autorami są Devan i Morgan Kline, to zestaw ćwiczeń bez sprzętu, który zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni. Jakie ćwiczenia proponują trenerzy? Przede wszystkim wspinaczkę górską z pozycji plank, unoszenie kolan wysoko w kierunku klatki piersiowej i russian twist. Ten 45-minutowy trening uaktywnia wszystkie partie mięśniowe ciała.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Ból kości ogonowej - co oznacza? Przyczyny i profilaktyka Forma na sezon zimowy Tak ćwiczył Arnold Schwarzenegger. UlissesWorld ułożył trening na klatkę piersiową Koronawirus. Dźwiganie autka z dzieckiem w środku! Kulturysta pokazuje, jak ćwiczyć w domu 4 kroki do wymarzonej sylwetki. Jak trenować, by spełnić swoje noworoczne postanowienie o byciu fit? Jak dbać o stawy w trakcie treningów? Ryż, cena, policja, mięso – co mają ze sobą wspólnego? Gadżety sportowca - opaska monitorująca aktywność Trening z linami - zasady, ćwiczenia, efekty Ćwiczenia chroniące przed kontuzją Na czym polega trening cardio? Najczęstsze błędy po treningu

Popularne w tym tygodniu:

Mariusz Pudzianowski pokazał swój trening bicepsów. "Same nie urosną" Ćwiczenia na brzuch dla mężczyzn w domu. Liczy się regularność i kolejność wykonywanych sekwencji Jak ćwiczyć mięśnie brzucha? Zobacz Jen Selter w akcji Ćwiczenia na bramie dla wszystkich. Pomogą nie tylko w pracy nad bicepsami Ćwiczenia na górne partie pośladków. Trening od znanej fitnesski Trening całego ciała? Massy Arias pokazuje, jak ćwiczyć Sposób na szybkie spalenie tkanki tłuszczowej. Postaw na trening HIIT Jak trenować podczas urlopu? Zobacz Amandę Bisk w akcji Chcesz mieć silne ramiona? Spróbuj tego zestawu ćwiczeń "Ten sprzęt przeszedł ze mną kilka bitew!". Brian Shaw pokazał swoją pierwszą prasę do nóg Ćwiczenia na rwę kulszową. Wszystko co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz Intensywny trening od znanej fitnesski. Tylko dla zaawansowanych!