45-minutowy trening boot camp na siłę i wytrzymałość

Trening boot camp, którego autorami są Devan i Morgan Kline, to zestaw ćwiczeń bez sprzętu, który zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni. Jakie ćwiczenia proponują trenerzy? Przede wszystkim wspinaczkę górską z pozycji plank, unoszenie kolan wysoko w kierunku klatki piersiowej i russian twist. Ten 45-minutowy trening uaktywnia wszystkie partie mięśniowe ciała.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Brzuch po ciąży – podpowiadamy, kiedy zacząć ćwiczyć i jak wrócić do formy "Papierowa talia". Lawina komentarzy pod zdjęciem "Świetna wtedy, perfekcyjna dziś". Internauci komentują sylwetkę 53-letniego kulturysty Co tam się wydarzyło?! Przerażające sceny na siłowni Chcesz poćwiczyć wspólnie? Oto zestaw ćwiczeń od kulturysty Ulissesa i jego żony Sposoby na podniesienie efektywności treningu o 500% Kizomba - taniec i muzyka. Na czym polega i jak wygląda nauka? Trening w ciąży. Agnieszka Kot podpowiada, na co zwrócić uwagę Ćwiczenia na płaski brzuch - Chodakowska, Lewandowska czy Mel B? A może ćwiczenia na płaski brzuch na trampolinie? Zdrowe stopy. Jak dbać i ćwiczyć stopy? Koordynacja ruchowa - co to jest i dlaczego jest tak ważna? Najlepsze ćwiczenia Trening w czasie upałów? Uważaj!

Popularne w tym tygodniu:

Nagrała, co zrobił na siłowni. Później przeprosiła Co się stało z jego brzuchem?! Imponujący film Był dwa dni "na pompie". Niesamowity efekt Twój zdrowy brzuch. Sposób na płaski brzuch Jak dobrać buty sportowe do rodzaju treningu? 5 ćwiczeń, które warto wykonywać w trakcie przerwy w pracy Zawstydza nawet stałych bywalców. 93-latka pokochała siłownię Dwa lata walczył ze śmiertelną chorobą. Nie żyje Lee Banks