Fitness na wodzie? Teraz to możliwe

Pożegnaj się ze zwykłą matą do ćwiczeń. Boga FitMat pozwala na praktykowanie jogi, a także wykonywanie ćwiczeń fitness, takich jak burpees, przysiady czy pompki... na wodzie.

Obejrzyj trening z wykorzystaniem dryfującej maty.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Szczupłe uda? Możesz je mieć! Ma 38 lat i niesamowitą siłę. Kulturystka z Iranu przeciągnęła autobus Joga dla początkujących w domu. Jak zacząć ćwiczyć? Zwykłe farby do włosów, a naturalne preparaty Herbatint Trening interwałowy w domu. Świetny sposób na poprawę kondycji i zdrowia Oponki na brzuchu - jak się pozbyć? Przyczyny, dieta i ćwiczenia Siniak a rak Sporty wspomagające odchudzanie Ćwiczenia na kręgosłup zlikwidują ból pleców. 5 ćwiczeń na wzmocnienie kręgosłupa Trening na brzuch od Kelsey Wells. Potrzebna mata, hantel i chęci Terapia niedociśnienia tętniczego 15 wariantów wykroków na seksowne i szczupłe nogi

Popularne w tym tygodniu:

74-letni Schwarzenegger nie odpuszcza. Co za forma! Co za kaloryfer! Ukrainiec zaimponował internautom Odsłoniła brzuch i się zaczęło. Zdjęcie poróżniło internautów To nie jest fotomontaż! "Jej nogi są twarde jak skała" Polski trener robi furorę. "Dzik" Lil Masti pozuje w samym bikini. "Forma życia"