Pompki na stepperze

Pompki to ćwiczenia, które wzmacniają różne partie ciała. Możemy je jednak urozmaicić, wykorzystując popularny stepper. Wystarczy oprzeć na nim stopy i wykonywać ćwiczenia w ten sam sposób, jak zwykle.

Jak wymodelować sylwetkę?


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

W poszukiwaniu harmonii Jak mieć taki brzuch? Kayla Itsines podpowiada, co trzeba robić Zmierzyła się z ciężarem 300 kg. "Silna Mamuśka" zrobiła show "Wiele osób nie potrafi tego zrozumieć". Znany polski kulturysta zdradza sekret swojej sylwetki "W tym szaleństwie jest metoda". Polka po przejściach wraca do gry Pływanie: delfin, czyli styl motylkowy. Technika i ćwiczenia Muscle Beach Venice – jedna z najbardziej znanych siłowni outdoor’owych na świecie Weź udział w sondzie Co jeść po treningu cardio, rowerowym i siłowym? Efekty treningu HIIT Aerobik na odchudzanie - czy aerobik odchudza? Jak wykonać trening oporowy? Dla kogo będzie odpowiedni?

Popularne w tym tygodniu:

"Wygląda jak czołg". Wskazał trzy cenne cechy "Tego nie rób na siłowni". Pokazała nagranie Najlepsze nogi kulturystyki? Wielki mistrz w formie "To ten czas". Tak wygląda po 15 miesiącach harówki "Przepiękny!". Pokazała wyrzeźbiony brzuch Planował to trzy lata. Polak wyrusza na podbój Ameryki Z trudem zmieścił się w kadrze. "Mutant" i jego monstrualna sylwetka